UFC Berlin z kolejnymi problemami. Gustafsson i Teixera kontynuują przygotowania mimo kontuzji pleców

28 Kwiecień 2015
UFC Berlin z kolejnymi problemami. Gustafsson i Teixera kontynuują przygotowania mimo kontuzji pleców

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


To byłaby spora strata dla europejskich fanów UFC, którzy czekają na galę w Berlinie, a która co rusz przeżywa kolejne problemy. Najpierw okrojono ubiegłotygodniowe spotkanie z dziennikarzami bez podania przyczyny, następnie przełożono datę sprzedaży biletów na 6-8 maja a teraz wyszła informacja o kontuzji pleców Alexandra Gustafssona i Glovera Teixery.

Na szwedzkim mmaviking.com pojawiła się wypowiedź managera AllStars Training center, wg którego jego podopieczny kontynuuje przygotowania, jednocześnie rozpoczynając proces rehabilitacji pleców. Zgodnie z opinią lekarzy, ból powinien wkrótce ustąpić.

Na chwile obecną nie wiadomo jak sytuacja ma swoje odniesienie w przypadku Glovera Teixery, ale najwyraźniej obaj wciąż są oficjalnie przypisani do czerwcowej walki wieczoru.

Komentarze

  • Pako

    Nadciągają czarne chmury nad galą w Berlinie.Jeśli walka wieczoru się wykruszy to może byc podobnie jak z galą w Kanadzie.

  • RZDZ

    to by było fatalne

  • BJPatryk

    Dla Gusa jak i Teixeiry to bardzo ważna walka o powrót na szczyt dywizji myślę że tak łatwo nie odpuszczą startu na tej gali to twarde chłopaki myślę że wytrzymają i walka się odbędzie ! 🙂