Vaso Bakocevic wdał się w ringową bójkę po walce klubowego kolegi na FFC 18

20 Kwiecień 2015
Vaso Bakocevic wdał się w ringową bójkę po walce klubowego kolegi na FFC 18

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Nie zobaczycie tego na poniższym video, ale jak udało nam się ustalić, Vaso Bakocevic oficjalnie potwierdził genezę w jakich mógł zrodzić się jego przydomek „Psychopata”. Na weekendowym Final Fight 18 w stolicy Słowenii, zawodnik wdał się w ringową bijatykę z narożnikiem drużyny przeciwnej.

Moment ten został szybko ocenzurowany przez ekipę telewizyjną, która na hali pokazała powtórkę z akcji kończącej pojedynek jego klubowego kolegi Dusana Dzakica, który został znokautowany przez Ivana Gluhaka. Na nagraniu widać, jak Bakocevic natychmiast wbiega na ring, aby powstrzymać zbyt pobudzonego Chorwata, jednak zrezygnował aby najpierw ocenić stan zdrowia kolegi. W krótkiej rozmowie, reprezentant Czarnogóry opisał wydarzenie swoimi słowami:

Chwilę po walce ktoś z ekipy Gluhaka zaczął rzucać niecenzuralnymi słowami w moim kierunku, a później pokazał mi środkowy palec. W ich narożniku było około dziesięciu Chorwatów, a nas tylko dwóch. Być może myśleli, że się wycofamy.

Poniżej wspomniana walka w której widać sporo emocji, zwłaszcza podczas akcji końcowej.

Komentarze

 • mmaster

  WIdze ze slowency maja swoje ksw;)Światelka i te sprawy;p

 • Typer

  haha nie dziwię się, że Vaso fikał, przecież sędzia musiał włączyć się do walki, żeby odciągnąć gościa po nokaucie. jednak przesada

 • KAT

  ten to jest szalony 😀 ale i tak go lubię, taki mały robocik 😉

 • Cain

  czasem sobie myślę że malutki musi mieć ADHD albo coś bierze 😀

 • EmWu

  Ja tam nie zauważyłem jakiegoś odstępstwa od normy, w niejednej walce dłużej się piorą po ryjach przy nokaucie i jakoś nic się nie dzieje, a tutaj wygląda, jakby sędzie przerwał w idealnym momencie. Ten co upadł widać było, że jest jeszcze świadomy, zasłaniał się rękami, prądu mu nie odcięło. A że Vaso to mały kogucik to też go lubię za to, Taki „mały ale wariat” 🙂

 • czesty33

  Barwna postac 😀 pozytywna