IPC 7: Victor Marinho przegrał walkę o pas. Helson Henriques wygrał przez KO (+video)

29 Kwiecień 2015
IPC 7: Victor Marinho przegrał walkę o pas. Helson Henriques wygrał przez KO (+video)


Znany z jednego z najbardziej spektakularnych pojedynków tego roku Victor Marinho (9-2), przegrał w poniedziałek bardzo ważne dla niego starcie, w którym stawką być może było coś więcej niż pas portugalskiej federacji IPC.

Rywalem „Kiko” był Brazylijczyk Isaac Pimentel (13-4), z którym co ciekawe Victor wygrał w pierwszej potyczce w 2014 roku. Tym razem w rewanżu lepszy okazał się Pimentel, który znokautował rywala obrotowym kopnięciem na korpus w 3:25 pierwszej rundy. Jednocześnie został nowym i najmłodszym mistrzem organizacji, której przewodzi znany z KSW Vitor Nobrega.

Po niezwykle krwawym, lecz bardzo widowiskowym starciu z Tymoteuszem świątkiem na FEN 6, cały czas nie znamy statusu zawodnika w kwestii jego powrotu do Polski. Do weekendu, Victor dzierżył passę ośmiu zwycięstw.

UPDATE: na tej samej gali powrócił i zwyciężył znany z KSW Helson Henriques (8-4-1). Reprezentant Angoli znokautował Wandresona dos Santosa (9-4) pod koniec 3 rundy i tym samym zmył nieszczęśliwą passe dwóch porażek z rzędu.

Poniżej video z walki o pas Marinho.

Komentarze