WSOF 21: Chris Horodecki zawalczy o pas wagi piórkowej

autor:
19 Kwiecień 2015
WSOF 21: Chris Horodecki zawalczy o pas wagi piórkowej

Foto: wsof.com

Foto: wsof.com


Polsko-kanadyjski zawodnik Chris Horodecki (21-5-1, 1NC) zawalczy o pas w dywizji piórkowej amerykańskiej organizacji World Series of Fighting. „The Polish Hammer” stanie przed życiową szansą odebrania pasa Lance’owi Palmerowi (9-1). Do starcia z udziałem byłego zawodnika WEC i Bellatora dojdzie podczas WSOF 21, które odbędzie się 5 czerwca w kanadyjskim Edmonton.

Dla Hordeckiego będzie to drugie starcie dla organizacji WSOF. W pierwszym występie pokonał przez jednogłośną decyzję Luisa Huete. Chris ma na swoim koncie 28 walk, co będzie zdecydowanym atutem. Walczący w przeszłości dla wielu regionalnych organizacji dał się poznać szerszej publiczności przede wszystkim występami dla Bellatora i nieistniejącej już dzisiaj organizacji WEC.

Lance Palmer odbudował się po porażce Georgim Karakhanyanem, odnosząc dwa zwycięstwa z rzędu. Co ciekawe każde ze zwycięstw kończyło się duszeniem zza pleców na korzyść Palmera, co zdecydowanie powinno być aspektem, na który musi zwrócić uwagę obóz Horodeckiego podczas przygotowań do walki.

Komentarze

  • bleble

    Jakimś wielkim asem horodecki nie jest

  • vamos

    kiedys sie dobrze zapowiadal

  • rudy

    Asem nie jest ale się nadal dobrze boje i może mieć za chwilę pas. I kasę 🙂