Wyniki UFC Kraków – na żywo w MMAnews, od godziny 17:45

11 Kwiecień 2015
120
Wyniki UFC Kraków – na żywo w MMAnews, od godziny 17:45


Zapraszamy do wspólnego przeżywania emocji z krakowskiej Tauron Areny, gdzie punktualnie od 17:45 rozpocznie się historyczna gala UFC w Polsce. Siedmiu polskich fighterów, transmisja na Fight Pass (płatna) i kanale Extreme Sport Channel (za darmo; tylko główna karta)

Walka Wieczoru: [od godz. 21:00]
265 lbs: Mirko Filipovic pokonał Gabriela Gonzagę przez TKO (uderzenia w parterze) runda 3

Główna karta:
205 lbs: Jimi Manuwa jednogłośnie pokonał Jana Błachowicza (30-27, 30-27, 29-28)
170 lbs: Paweł Pawlak pokonał Sheldona Westcotta przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
115 lbs: Maryna Moroz pokonała Joanne Calderwood przez poddanie (balacha) runda 1, 1:30

Karta eliminacyjna: [od godz. 17:45]
170 lbs: Leon Edwards pokonał Setha Baczynskiego przez nokaut (lewy prosty) runda 1, 0:08
185 lbs: Bartosz Fabinski pokonał Garretha McLellana przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
170 lbs: Sergio Moraes pokonał Mickaela Lebout przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
145 lbs: Yaotzin Meza pokonał Damiana Stasiaka przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
265 lbs: Anthony Hamilton pokonał Daniela Omielańczuka przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-27)
115 lbs: Alexandra Albu pokonała Izabelę Badurek przez poddanie (duszenie gilotynowe) runda 2, 3:24
155 lbs: Stevie Ray pokonał Marcina Bandela przez TKO (uderzenia w parterze) runda 2, 3:24
145 lbs: Taylor Lapilus pokonał Rocky’ego Lee przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Relację LIVE zapowiedział gościnnie nowy przyjaciel redakcji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
120 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 Comment authors
boohmacherbleblemyrmidonvamosA. Gaik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Dla mnie przegrana Janka nie jest zadnym rozczarowaniem. Top 10 UFC w lhw raczej nigdy nie bedzie w jego zasiegu. Tak jak ktos wyzej napisal zawalczyl w swoim stulu, co nie wystarczylo na solidnego Manuwe.

bleble
Gość
bleble
Offline

??? Crocop dobrze zawalczył co nie zmienia faktu że miał przeciwnika który też już raczej zbliża się do emerytury i przegrywa ostatnio więcej niż wygrywa. A to że by może i rozjechał bedorfa akurat o niczym nie świadczy

myrmidon
Gość
myrmidon
Offline

Poświęconego czasu miałem tylko na walkę Błachowicza oraz CroCopa, reszta walk mnie zupełnie nie obchodzi.

-Błachowicz był jaki zawsze jest i nic się nie zmienił, średniak, płytki i 2-wymiarowy. Ci co są rozczarowani chyba nigdy jego walk w KSW nie oglądali.

-41 letni Mirko pokazał „FUCK YOU” dla was wszystkich którzy krzyczą „chcemy młodych i utalentowanych” debili ekspertów Mma. 41 letni Mirko bez problemu rozjechał by dużo młodszego Bedorfa i został by mistrzem KSW, w wieku 41 lat.

vamos
Gość
vamos
Offline

Fabinski ma 1:0 ale poza obaleniami nie było tam za wiele. powinien zejść kategorie niżej bo dalej będzie ciężko i ogladac takie coś też będzie ciężko. I tak łatwych przeciwnikow tez już nie bedzie

A. Gaik
Gość
A. Gaik
Offline

zapomnialem o fabinskim, jotko i hallmanie. ci tez maja moim zdaniem szanse na dobre pojedynki z topem. moze nie od razu, ale w niedalekiej perspektywie na pewno.

raubobrabo
Gość
raubobrabo
Offline

Omielanczuk out,Bandel out,Pawlak out(moze i wygral ale nie nadaje sie do UFC),Badurek out
Stasiak chcialbym bardzo zeby zawalczyl czuje ze bedzie z niego taki drugi Hallman,to wygra to przegra ale liczy sie efektowna walka i wysilek,jak czytam sherdoga albo mmajunkie to rece opadaja,wstyd i tyle.Fatalna gala
Manuwa byl za mocny dla Janka to jednak nr9 w rankingu powinien dostac Cumminsa,TeHune
A on chcial cos z Shogunem wojowac???Czas na odbudowe…

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Janek się chyba przyzwyczaił do punktowania KSW, gdzie ciężko było przegrać na punkty, tak naprawdę myślę, że wiedział, że przegrywa. Walka jak najbardziej do wygrania. Zobaczcie jak ładnie uciekł spod siatki Latifiemu, tu dawał się dopychać i obijać. I to Manuwa próbował obalać częściej. Z kondycją też słabo.
Każdy ma jakieś predyspozycje i jak widać nie jest łatwo poprawić słabe strony, zobaczcie Werduma, który dosłownie kładł się w walce z Oveeremem, a teraz obija i nokautuje stójkowiczów.

mmaster
Gość
mmaster
Offline

jeszcze bym nie zapominał o krzysku jotko, bo on się dobrze rozwija, nie sadze aby wygrywal z najelszpymi w przyszłości ale do top 15 może wejść.
mój ranking ludzi którzy mogą znaleźć się w top 10 w najbliższej przyszlosci (do 4 lat) w ufc: (biora pod uwagę zawodnikow ksw oprócz mameda)
1.held – w przypadku marcina mam nadzieje na znacznie więcej. bo gość jest niesamowity.
2. tybura
3 jotko
4. gamrot
nie wliczyłem kiełka, bo nie sadze ze w ciągu 4 lat osiągnie już ten poziom, ale mam nadzieje ze kiedyś będzie wygrywal z najelepszymi

A. Gaik
Gość
A. Gaik
Offline

Blachowicz mega rozczarowanie. Omielanczuk byl do wyjebania, zanim zostal zatrudniony. Ten typ mnie po prostu od poczatku drazni w tym UFC. Jak mozna nie potrafic sie przygotowac kondycyjnie na 3 rundy?? Bez kitu, ale nawet Pudzian by mu dojebal. Badurek i Bandel do odstrzalu.. Czekam na Tybure i Helda w UFC. Tylko oni moga w UFC powalczyc z czolowka. Jedrzejczyk juz nia jest, wiec o niej nie wspominam. Reszta naszych bez szans.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Manuwa byl w zasiegu, totalnie…Janek tej walki nie przegral z kretesem…on jej zwyczajnie nie wygral 😀 za malo wlozyl z siebie albo cos nie zagralo. Z tym sufitem to bym nie przesadzal 😀 byl to zawodnik z rankingiem 9, a Wygral tylko tym ze byl silny jak kon, trafil kilka kolan i kleil sie w klinczu w ktorym nie wiedziec dlaczego Jano czul sie wygodnie…

mmaster
Gość
mmaster
Offline

odnośnie jeszcze janka, przewidywałem ze dla janka tacy zawodnicy to sufit, ale mimo wszystko gdyby miał lepsza tatyka albo ja zreazlizowal to miałby wieksze szanse na wygrana.
Po wczorajszej gali hype na ankos chyba już spadnie, bo widać było po 3 zawodnikach ze trening tam nie odmienia zawodnika. jak ktoś nie ma talentu do zapasow, to nie stanie się super zapaśnikiem. a ze „wychowankowie” ankosu sa tak swietni w zapasach, to ze względu ze od „dziecka” trenują.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Janek nie przegral ani z wielka przewaga ani technicznie ani jakkolwiek gdzie sie mozna spodziewac tego. Przegral bo mial gowniany plan albo nie realizowal tego co trzeba. Raju podpowiadal zeby wchodzil kombinacjami, trener krzyczal idz do parteru. A Janek zapial wsteczny bieg i proste zblizal do twarzy przeciwnika…mam nadzieje ze obejrzy i sam sie zaczerwieni jak mozna bylo tak walczyc bez checi i pomyslu, trzymam kciuki zeby wrocil jak po porazce z sokoudjou.

pool1892
Gość
pool1892
Offline

Nie ilosc ale jakosc sie liczy. Ta gala niestety zweryfikowala poziom naszych zawodnikow walczacych dla UFC. Wole widziec w oktagonie 5 naszych zawodnikow z TOP niz 15 z poza TOPu PL. Pozytywnie zaskoczyl mnie Damian Stasiak i Pawel Pawlak nastomiast po Bartku tego sie wlasnie spodziewalem. Jesli chodzi o Janka to walczyl z zawodnikoem z czolowki i porazka to zaden wstyd ale styl w jakim to zrobil troche martwi. Wzgledem Marcina i Daniela to nie zycze im zwolnienia ale raczej to nie uniknione wiec nasze czolowe organizacje beda mialy nowy material do zakontraktowania.

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Niektórzy zawodnicy wywodzący się ze sportów bazowych, boją się podjąć walkę w innej płaszczyźnie. Bomba dosłownie nie mają stójki. Zresztą Held ma podobną tendencję i jej unika – do czołówki jeszcze brakuje. O Izie nawet nie chce mi się pisać- nie wiem jak to się stało, że się tam znalazła, wystarczyło zobaczyć jej ostatnią walkę. Daniel to co zwykle czyli brak kondycji, zapasów, dynamiki itd itd. Szkoda mi Damiana dobrze się ruszał w parterze, czegoś zabrakło. Bartek fajnie zdominował rywala. ale z lepszymi zawodnikami nie będzie miał łatwo z tą jednostajną grą. Paweł pozytywnie mnie zaskoczył, nie tyle zwycięstwem lecz… Czytaj więcej »

Billy Boola
Gość
Billy Boola
Offline

Ja bym dał: Fabiński 5- (mały minusik bo mimo wszystko spodziewałem się, że łokciami w parterze zdobędzie skończenie albo przynajmniej tak rozkrwawi Afrykanera, że lekarz przerwie – i tak rzucał nim jak manekinem, ciekaw jestem statystyk, tak na oko z 6-7 obaleń zdobył przez wszystkie 3 rundy) Stasiak 4- (mimo że przegrał najbardziej po Fabińskim zaimponował umiejętnościami i walka była bardzo wyrównana, a poza tym w pierwszej był najbliższy wygranej przed czasem ze wszystkich Polaków – na koniec nie wiem czy zmęczenie czy brak obrony zapaśniczej czy tendencja do łowienia poddań z dołu kosztowały go wygraną, ale nie ma się… Czytaj więcej »

mmaster
Gość
mmaster
Offline

Moje oceny polakow:
Fabinski 5 (jeden z najelszych wystepow polakow w ufc)
Pawlak 4- (wygrana ale nie zachwycil stylem)
Stasiak 3-
Błachowicz 2+ (za fatalną taktykę i ze wzledu na hype w Polsce na janka,bo przegrać z czołowym zawodnikiem nie wstyd)
Omieliańczuk 1+
Bandel 1
Badurek 1

raubobrabo
Gość
raubobrabo
Offline

fatalne to wszystko bylo…moze 2017 UFC Poland????
niech Dana jeszcze moze zrobi jakis FN

vamos
Gość
vamos
Offline

aha Pawlak brawo że powrócił. liczyłem że tym razem nie zawiedzie pokaze na co go stac i tak się stalo

vamos
Gość
vamos
Offline

Badurek bandel omielanczuk do domu. Myslalem że z tak słaba zawodniczka Badurek da rade bo jakos sobie radzila do tej pory ale chyba tylko dlatego ze nigdy nie zrobila wagi. bandelowi mma też nie służy drewniana stojka. omielanczuk do ksw na pozarcie pudzianowi jak czesty33 wspomniał. wstydu oszczedzcie.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Cholera wie, moze to te testy naszych przestraszyly i cukierki poodstawiali? 😛 ale marnie, bardzo marnie nie czekam na nastepne ufc zbyt szybko u nas…

vamos
Gość
vamos
Offline

na początku myslalem ze to plan Janka żeby się głupio cofac, na podpuche ale się okazało że plan może jakiś był ale Jano nie miał zamiaru go wdrożyć, nie było go w tej walce nawet nie wyglądał chociaż podobnie tak fizycznie jak podczas ostatniej walki. przetrenowany albo uwierzył ze jest na najwyższym poziomie i nie trzeba się rozwijać tak może być jak każdy powtarza ze jesteś niesamowity i naj. robił same błędy w tej walce. może ten 1 cios na korpus odebrał mu checi, może na watrobe to dostal. pisałem wcześniej że Janek wygląda beznadziejnie w trakcie przygotowan do tej… Czytaj więcej »

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Takie zycie bartez. Mnie boli brak profesjonalizmu czesci, a najbardziej kompletny brak pomyslu u janka. wiem ze anglik silne chlopisko, ale nie zmienia to faktu ze janek nie zrobil w tej walce nic zeby ja wygrac…daniel bomba do odstrzalu na momencie, nawet bym nie chcial zeby sie znalezli w ksw, po ostatnich wystepach daniela stwierdzam ze moglby z pudzianem namoczyc a gdzie tu sie pchac do champions league…

BartezCichy
Gość
BartezCichy
Offline

Masakra.Tak długo na to czekałem i jestem po prostu smutny…

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Teraz to juz musztarda po obiedzie.

W.Mrozowski
Admin

Niestety wysadziliście nam serwer… We are back. Już po wszystkim.

Billy Boola
Gość
Billy Boola
Offline

Poprawka, rzeczywiście jakoś pominąłem Stasiaka, on się spisał i ma przed sobą przeszłość. Iza wraca do TFL/PLMMA, Daniel pewnie też, a Bomba wykręcać Niemcom kończyny.

Billy Boola
Gość
Billy Boola
Offline

Bartek Fabiński pozamiatał, że aż strach. McLellan był wyraźnie załamany, kiedy wyszedł do trzeciej. Szkoda, że pozostali Polacy marnie, nawet Pawlak wyglądał bardzo blado przy tej wygranej. Tylko honorowy Polak Lebout zaimponował, mimo że skazany był na szybkie i bolesne pożarcie.

bobero
Gość
bobero
Offline

Na plus: Pawlak, Fabiński i Stasiak (mimo przegranej w moim odczuciu pokazał się z dobrej strony). Janek to ogromne rozczarowanie. Daniel, Iza i Bomba wylot. Nie ma co się oszukiwać, póki co nie ma chyba co liczyć, że któryś z Polaków będzie szturmował jakieś TOP 10.

pool1892
Gość
pool1892
Offline

Brawo Bartek demolka. 1-4

hulas
Gość
hulas
Offline

Fabinski super postawa. Dobre cardio, konska sila i swietne sprowadzenia. Brawo!

Mane
Gość
Mane
Offline

odwrocilem sie i przegapilem najciekawszy moment calej gali… brawo Fabinski.swietnie rozegrany pojedynek

VitorBelfort
Gość
VitorBelfort
Offline

To bylo piekne

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Seth szybko dostal w mazak 😀

VitorBelfort
Gość
VitorBelfort
Offline

Pieknie. Jak dla mnie 30-26 Fabiński. Brawo oby tak dalej Polska!

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Brawo!

Oczekk
Gość
Oczekk
Offline

Fabinski zajebisty gameplan, bardzo dobre Ground and Pound.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Troche krotkich, ladnie sie kryje w parterze…ale obalenia cudenko 😀

W.Mrozowski
Admin

Chociaż Butchera jeszcze nie miał okazji pokazać.

W.Mrozowski
Admin

Bartosz Fabiński nadzieją białych! W sensie, że idzie nadzwyczaj dobrze.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Oby pradu nie zabraklo…dobrze jest.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Wiesz co pool, nie zdziwie sie jak pojawia sie dyskusje ksw czy ufc na poziomie niedzielnego widza, bo na razie polacy prezentuja sie ponizej poziomu…za szybko trafili tam, janek to w pelni profesjonalista ma sztab ma pomysl na siebie. Spojrzmy prawdzie w oczy, nasi wychodzili poblokowani, zle przygotowani pod wieloma aspektami…dla mnie daniel wyleci po tej walce bo byla marniutka w jego wykonaniu, bandel tez…

pool1892
Gość
pool1892
Offline

0-4 wiec i tak bilans juz napewno bedzie ujemny chyba ze Setha Baczynskiego liczyc jako Polaka. Generalnie wyglada to bardzo zle mam.nadzieje ze kolejni nasi reprezentanci pokaza sie z lepszej strony. Nie zycze nikomu zwolnien ale teraz nasze rodzime organizacjebeda mialy mozliwosc zateudnienia weterana/weteranow KSW wypromowanych w pewien sposob na UFC KRAKOW

Mane
Gość
Mane
Offline

na razie to nie jest nasza noc. swoja droga poziom sportowy generalnie nie powala…

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Wojtek, jakie to ma znaczenie skoro kolejne dwie wtopione na maxa:D

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Przykro mowic 😀 nasi nie walcza to jakas dynamika sie pojawila 😀

Greg75
Gość
Greg75
Offline

Słabiutko nasi, powietrze z nich zeszło. Stasiak zaprezentował fajne, niestety tylko obrony.

W.Mrozowski
Admin

Sędziowie punktowali 1 rundę przeciwko Damianowi. WTF?

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Jestem zawiedziony, najwazniejsze wydarzenie w zyciu naszych zawodnikow, przeciwnicy w zasiegu…a tu albo brakuje sil, albo gameplan nie istnieje…szkoda Damiana zabraklo pradu…

MarkoHunto
Gość
MarkoHunto
Offline

Omieliańczuk od początku nie pasował mi do UFC.

Skoro przegrał z takim zawodnikiem, to można sobie wyobrazić co zrobiłby z nim Palelei.

Mi wydawało się, że dostał najłatwiejszego przeciwnika na tą galę ze wszystkich polskich zawodników.

Skoro on przegrał to coraz bardziej prawdopodobne staje się, że żaden polski zawodnik nie wygra na polskiej gali.

Ja trzymam kciuki za Janka, choć ma zdecydowanie najsilniejszego przeciwnika i to ich walka jest najciekawszą z całej gali i to ona powinna być main event.

W.Mrozowski
Admin

Ufff. Było ciepło przy tym trójkącie rekami.