Ewerton Teixeira podpisał kontrakt z Bellatorem

autor:
04 Maj 2015
0
Ewerton Teixeira podpisał kontrakt z Bellatorem

Ewerton-Teixeira-

Bellator w dalszym ciągu rozwija dywizję ciężką. W dniu dzisiejszym kontrakt z organizacją prowadzoną przez Scotta Cokera podpisał były mistrza świata w Karate Kyokushin, Ewertona Teixeirę (3-0), który w ostatnim czasie był związany z kickboxerską organizacją Glory. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto miałby zawalczyć z Brazylijczykiem, ale termin został określony jako „nieodległy”.

W 2007 roku odniósł największy sukces w Karate Kyokushin, gdzie na mistrzostwach świata odbywających się w systemie olimpijskim (co 4 lata) zdobył mistrzostwo, a cztery lata później srebrny medal światowego czempionatu. W 2008 roku w K-1 zwyciężył w turnieju wagi ciężkiej w japońskiej Fukuoce, kiedy to pokonał m.in. Kyotaro Fujimoto, Tsuyoshi Nakasako, czy też Tsutomu Takahagi podczas tej samej gali.

Teixeira zadebiutował w zawodowym MMA w 2012 roku. W debiutanckim starciu znakautował Raula Bazane. Następnie pokonał swoich rodaków Edinaldo Novaesa i Eduardo Borgesa. Co ciekawe, ostatnią walkę stoczył prawie dla lata temu. Od ostatniej walki w MMA minęło już sporo czasu, ale Brazylijczyk nie próżnował rywalizując na ringu organizacji Glory. Teraz przyszedł czas na podbój zawodowego MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o