FEN mocno rozważa, aby pozbawić Victora Marinho mistrzowskiego pasa. Ósma gala przeniesiona na 31 lipca

01 Maj 2015
2
FEN mocno rozważa, aby pozbawić Victora Marinho mistrzowskiego pasa. Ósma gala przeniesiona na 31 lipca


Najwyraźniej nasz zagorzały czytelnik i współwłaściciel federacji FEN – Paweł Jóźwiak, zamierza przyśpieszyć proces odebrania tytułu swojemu pierwszemu mistrzowi, Victorowi Marinho. Po naszej publikacji newsa i video z ostatniej porażki Portugalczyka sprzed kilku dni, sprawy nabrały rozpędu.

Federacja już wcześniej myślała nad tym, jak zareagować na wciąż niesprecyzowane plany Marinho odnośnie powrotu do Polski. Wg Pawła Jóźwiaka, który wypowiedział się za pośrednictwem portalu fightsport.pl, Portugalczyk nie poinformował FEN’u o kwietniowym pojedynku o tytuł IPC, który przegrał po efektownym kopnięciu obrotowym na korpus w 1 rundzie starcia. Tym samym miał umniejszyć znaczeniu pasa FEN.

Takie rozwiązanie na pewno będzie na rękę Tymoteuszowi Świątkowi, któremu FEN dała szansę zdobycia pasa, ale walka pokazała jedynie przepaść dzielącą jego i Marinho. W ostatnim wywiadzie dla MMAnews Paweł Jóźwiak powiedział, że dąży do zorganizowania rewanżu. W tej samej rozmowie podkreślił, że jako federacja nie będą tworzyli sytuacji w której będzie się ułatwiać cokolwiek któremuś z zawodników.

Przy okazji, kilka dni temu wspomniany Paweł Jóźwiak zapowiedział, że przenoszą kolejną Summer Edition w Kołobrzegu na 31 lipca. Początkowy plan zapowiadał datę 7 sierpnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Drwalumyrmidon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

wymyślili sobie te pasy i teraz mają problem. jak będa mieć zawodników mma na wyłączność to niech robią pasy. eee szkoda się nawet rozczulać. niech daja arene wojownikom, show publice i robią kasę i tyle. pasy i udawanie mega sportowych aspektów nie jest potrzebne w szczątkowym wymiarze

myrmidon
Gość
myrmidon
Offline

FEN wogule nie powinno rozdawać żadnych pasów, nie mają stajni zawodników, nie są na tyle rozpoznawalni żeby koronować mistrzów.

Moim zdaniem powinni się skupić na fajnych i ciekawych kartach walk oraz rozrywkowym, fascynującym show które będzie przyciągało ludzi przed telewizory z gali an galę.

Propozycja na FEN 8

Czyż vs. Mora (MMA)

Waluś vs. Tyberiusz (MMA)

Bazelak vs. Szostak (MMA)

2 walki w K-1 pomiędzy walkami w formule MMA.