Jan Błachowicz do duetu Materla/Khalidov: "Nie róbcie patologii, zróbcie tę walkę."

25 Maj 2015
Jan Błachowicz do duetu Materla/Khalidov: "Nie róbcie patologii, zróbcie tę walkę."


Już na kilka tygodni przed KSW 31, Tomasz Drwal wyraził w naszym wywiadzie chęć rozwiązania patowej sytuacji, która wytworzyła się gdy Michał Materla i Mamed Khalidov jednomyślnie odmówili wspólnego starcia. Po sobotniej gali głosy opowiadające się za doprowadzeniem do pojedynku rozgorzały na nowo, a wśród nich głos byłego mistrza KSW Jana Błachowicza.

Informacja z fan page’a cieszyńskiego fightera:

Chciałbym zaapelować do Michała i Mameda, żeby zrobili tę walkę i wyjaśnili kto tak naprawdę jest numerem 1. Wydaje mi się, że mówię tu za całe środowisko a także jako Wasz fan twardego sportu. MMA zasługuje na tę walkę, nie róbcie patologi w tej kategorii i zróbcie tę walkę.

Za rozwiązaniem kwestii oficjalnie opowiadają się również sami włodarze, choć do tej pory najwyraźniej musieli respektować postanowienia obu mistrzów. Do chóru dołączyli oficjalnie Mateusz Gamrot i Krzysztof Kułak, którzy w przerwie pomiędzy walkami w Sopocie, wyznali jednym głosem:

KSW jest taką marką, że każda walka jest na wagę złota. Należałoby wreszcie to rozwiązać i zobaczyć kto jest numerem 1.

Komentarze

  • Za to cenię Janka najbardziej. Jest szczery i wie czego chce. Mam nadzieje że wróci na właściwy tor i pójdzie po swoje.

  • rudy

    Mam nadzieję, że nie będzie podobnych sytuacji. To jest sport i oby KSW nauczyło się na błędach. Ok, każdy może je popełniać, ale jak chcą być w miarę normalnie to nie mogą mieć dwóch miszczów tylko dlatego, ze jeden im się lepiej sprzedaje promocyjnie

  • Viser

    Do tej walki dojdzie, ona już od jakiegoś czasu poważnie unosi się w powietrzu, coraz więcej osób o niej mówi i każdy tego starcia oczekuję. Jeśli nie dojdzie do niego w Krakowie w grudniu to stawiam na galę na Narodowym w 2016, tylko ta walka będzie w stanie sprostać pojemności tego obiektu. Nie dość, że gala sama w sobie byłaby mega wielkim wydarzeniem i czymś historycznym to do tego dochodzi ta walka…

  • Pako

    Dobrze że Janek przemówił.Niech jeszcze więcej zawodników o tym zacznie gadać a może do tego dojdzie.