Kerim Abzailov rywalem Mariana Ziółkowskiego na PLMMA 56 w Bielsku Białej (+plakat)

14 Maj 2015
Kerim Abzailov rywalem Mariana Ziółkowskiego na PLMMA 56 w Bielsku Białej (+plakat)


Jeżeli 56 karta Profesjonalnej Ligi zdoła przetrwać w takiej formie jak obecna, szykuje się jedna z lepszych rozpisek tego roku. Bielsko Biała wzbogaciła się bowiem o Kerima Abzailova (10-4-1NC), który zmierzy się z Marianem Ziółkowskim (11-3-1-1NC).

Kerim nie marnuje czasu i robi wszystko, aby zatrzeć zły bilans poprzedniego roku, który rozpoczął od wygranej ale ostatecznie zamknął go dwoma porażkami. W ostatnim pojedynku na marcowym ICW MMA 2, szybko rozprawił się z Mateuszem Piórkowskim, o którym od początku było wiadomo, że niestety odstaje poziomem umiejętności.

Tym razem jednak nie będzie taryfy ulgowej, bowiem Marian Ziółkowski jest jednym z najbardziej utalentowanych fighterów PLMMA. Gdyby nie kontuzja łokcia w mistrzowskim pojedynku pod koniec 2014, mógłby dzisiaj dzierżyć passę sześciu zwycięstw z rzędu. W obecnym roku ma już mocną wygraną z Bartłomiejem Kurczewskim i TKO z Gabrielem Marichevem. Gala już 19 czerwca w Bielsku Białej.

Komentarze

 • TheOne

  zgodzę się w pełni z pierwszym zdaniem. i poczekam . 🙂

 • Drwalu

  nie prorokować, może tym razem n ie będzie zmian na karcie i wszyscy zrobią wagę

 • BartezCichy

  Mam nadzieję , że w końcu zawalczy Adam Okniński bo dawno go nie widzieliśmy a o ile się nie mylę na tę galę przewidziano jego pojedynek z Pledziewiczem.

 • EL doopa

  no faktycznie ciekawe co tak spokojnie u niego w karierze

 • Pako

  Noo fakt zapowiada się ciekawie.