KSW 31: "Face to Face" już 19 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

autor:
12 Maj 2015
KSW 31: "Face to Face" już 19 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Foto: KSW

Foto: KSW


Już 19 maja (wtorek) o godzinie 18:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie bohaterowie gali KSW 31 staną ze sobą twarzą w twarz podczas treningu medialnego połączonego ze spotkaniem z fanami. Gośćmi podczas warszawskiej imprezy będą uczestnicy walki wieczoru Michał Materla oraz Tomasz Drwal. Nie zabraknie również takich postaci jak Mariusz Pudzianowski, Rolles Gracie, Karol Bedorf, czy też Peter Graham. Spotkanie będzie otwarte zarówno dla mediów jak i fanów KSW. Przybywajcie!

Informacja prasowa:

We wtorek 19 maja o godzinie 18:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie główni bohaterowie gali KSW 31: Materla vs Drwal staną naprzeciwko siebie twarzą w twarz podczas specjalnej imprezy „Face to Face” połączonej z treningiem medialnym i spotkaniem z fanami.

W Warszawie pojawią się i spojrzą sobie głęboko w oczy uczestnicy walk wieczoru Michał Materla i Tomasz Drwal, Mariusz Pudzianowski i Rolles Gracie, Karol Bedorf i Peter Graham oraz Goran Reljic i Attila Vegh. Wydarzenie pod patronatem Prezydenta Warszawy będzie ostatnią okazją by zobaczyć bohaterów KSW 31 w Warszawie.

Impreza rozpocznie się treningiem medialnym, w którym udział wezmą również Kamil Szymuszowski oraz Jay Silva. Następnie zawodnicy spotkają się na scenie, a później będą do dyspozycji zgromadzonych fanów oraz mediów.

Impreza jest otwarta dla fanów i wszystkich mediów.

Komentarze

  • Typer

    dobrze że godzinę teraz zrobili normalną. ciekawe jaka będzie atmosfera z Materlą

  • champ1

    co ty gadasz, przecież gala jet w Gdańsku a znowu trening w Wawie. gdzie logika, godzina nieważna