Michał Kita: "W listopadzie kolejna edycja Battle of Warriors." (+wywiad)

21 Maj 2015
Michał Kita: "W listopadzie kolejna edycja Battle of Warriors." (+wywiad)

Foto: Ireneusz Dorożański

Foto: Ireneusz Dorożański


Michał Kita w krótkim podsumowaniu gali Battle of Warriors. O przebiegu poszczególnych walk, frekwencji kibiców i stanowisku wobec kolejnych zawodowych występów.

Komentarze

 • Mega fajnie byloby zobaczyc Kite w M1. Oby cos z tego wyszlo.

 • pool1892

  Pisalem to juz przy okazji ostatniego wywiadu dla MMANews napisze to i teraz. Fajnie ze Michal organizuje gale daje szanse pokazania sie mlodym zawodnikom ale nie ukrywam ze wolalbym go widzec walczacego w klatce. Pisalem tez, ze chyba najlepszym miejscem byloby M-1 i jak widac redaktor Mrozowski rozpytal juz w tej sprawie.

 • Gruby

  Po co szukać gdzieś szczęścia daleko jak pod nosem KSW czy FEN. Niech już też nie przesadza że do 2 walk rocznie(bo więcej też nie walczy nigdy) musi rzucać robotę i nie może pogodzić pracy=przygotowania. A kasa dodatkowa by wpadła i wszystko na miejscu. Pojedynki Michała z Bedorfem, Komarem, Bajorem- fajnie by było to zobaczyć…

 • pool1892

  @Gruby nie do konca sie z Toba zgodze odnosnie dodatkowej kasy. Michal jest profesjonalista i profesjonalnie mysle podchodzi do przygotowan a takie przygotowania kosztuja. Druga sprawa to Michal chce zarobic na tych walkach bi to generalnie i to sie rozchodzi. Mysle ze ciezko bedzie o kompromis ale mam nadzieje ze do niego dojdzie bez znaczenia z ktora organizacja

 • pool1892

  Jeszcze pytanie do redaktora Mrozowskiego: jak duze rozbieznosci sa miedzy tym co proponuje M-1 a tym czego oczekuje Michal Kita? I czy mozliwe jest porozumienie czego finalem bylby kontrakt?

 • W. Mrozowski

  Nie wiem, a jakbym wiedział to nie mógłbym powiedzieć.