Niedzielski vs. Bieniek i Kabat vs. Łazowski dodane do rozpiski Slugfest 4 w Murowanej Goślinie

25 Maj 2015
0
Niedzielski vs. Bieniek i Kabat vs. Łazowski dodane do rozpiski Slugfest 4 w Murowanej Goślinie


Kolejne, ciekawe pojedynki dodane do rozpiski czwartej Slugfest w Murowanej Goślinie. To starcie Piotra Niedzielskiego (4-1) z Łukaszem Bieńkiem (5-3) oraz Marcin Kabat (5-6) kontra Adam Łazowski (1-5).

Niepokonany od trzech pojedynków Piotr Niedzielski, aktualnie dzierży rekord czterech zwycięstw i jednej porażki na początku zawodowej kariery. Tylko raz zakończył walkę przez decyzję, konsekwentnie odprawiając rywali kolejnymi poddaniami.

Dla Łukasza Bieńka będzie to pierwsza okazja do pomszczenia niedawnej porażki w walce o mistrzowski tytuł Thunderstrike Fight League, którą odniósł w starciu z byłym czempionem Grzegorzem Szulakowskim na początku roku. Reprezentant Herculesa Łęcznej cały czas pozostaje wyjątkowo aktywny, tocząc w zeszłym roku aż pięć walk.


Kolejne ze wspomnianych zestawień dotyczy Adama Łazowskiego z obecnego WCA Fight Team, który na swój sposób jest już weteranem polskiej sceny MMA. Pierwszy zawodowy pojedynek stoczył w 2004 roku i był to jedyny z sześciu, które zwyciężył. Jego rywalem będzie trener Linke Gold Team Piła – Marcin Kabat, który na zawodowej scenie zadebiutował w 2007 roku. Od tamtej pory zwyciężył 5 z 11 walk, aktualnie dzierżąc cztery przegrane z rzędu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o