ONLY 1: Piotr Poniedziałek przyjął pojedynek na ostatni moment z Aleksandrem Sviridem

25 Maj 2015
0
ONLY 1: Piotr Poniedziałek przyjął pojedynek na ostatni moment z Aleksandrem Sviridem

Foto: Ireneusz Dorożański

Foto: Ireneusz Dorożański


Wg promotorów katowickiej ONLY1, pochodzący z Katowic Piotr Poniedziałek (1-0) podjął się trudnego wyzwania i przyjął pojedynek z bardziej doświadczonym Aleksandrem Sviridem (1-5) z Białorusi.

Po latach walk w boksie i treningach MMA, Poniedziałek pokazał się miejscowym fanom zaledwie dwa tygodnie temu, kiedy stoczył pierwszy zawodowy bój na gali Battle of Warriors, organizowanej przez Michała Kitę. Piotr błyskawicznie znokautował wówczas Tomasza Haczyńskiego i korzystając z cyklu przygotowawczego, zdecydował się podjąć rękawice ponownie, tym razem mając jedynie dwa tygodnie na poznanie mocnych i słabych stron rywala. Ryzyko podnosi fakt, że starcie odbędzie się w kategorii 84 kg, zamiast oryginalnych 77 kg, gdzie rewelacyjnie wykorzystał swoje warunku, tj. wzrost i zasięg ramion.

Jego rywalem będzie pochodzący z Białorusi Aleksandr Sviryd, który w 2014 roku stoczył aż cztery pojedynki, lecz żadnego z nich nie wygrał. Sviryd jest przede wszystkim utalentowanym kick bokserem, a w MMA jeszcze nie osiągnął niczego znaczącego. Na uwagę zasługuje fakt, że walczył z kilkoma niezwykle doświadczonymi fighterami.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o