UFC FN 72: Michael Bisping vs. Thales Leites, Ross Pearson vs. Evan Dunham najważniejszymi pojedynkami w Glasgow

autor:
25 Maj 2015
0
UFC FN 72: Michael Bisping vs. Thales Leites, Ross Pearson vs. Evan Dunham najważniejszymi pojedynkami w Glasgow

foto: ufc.com

foto: ufc.com


UFC zadebiutuje w Szkocji podczas gali Fight Night 72, która 18 lipca odbędzie się w hali SSE Hydro w Glasgow. W dniu dzisiejszym poznaliśmy dwie, najważniejsze walki, które będą ozdobą zbliżającej się wielkimi krokami gali. W walce wieczoru Michael Bisping (26-7) vs. Thales Leites (25-4) oraz Ross Pearson (17-8) vs. Evan Dunham (15-6) w co-main event.

Były pretendent do pasa UFC Thales Leites, który po słabszych wynikach opuścił UFC w 2009 w 2013 roku powrócił do najważniejszej organizacji notując pięć, kolejnych zwycięstw. W ostatnich występach pokonywał Trevora Smitha, Francisa Carmonta oraz Tima Boetscha.

Michael Bisping jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w całej organizacji UFC. Brytyjczyk wciąż czeka na życiową szansę w postaci walki o pas. W ostatnich latach Bisping nie potrafi ustabilizować formy. Zwycięstwa przeplata z porażkami. W 2014 roku przegrał przez decyzję z Timem Kennedym, następnie przez TKO w 4 rundzie zastopował Cunga Le, a listopadzie ubiegłego roku został poddany przez Luke’a Rockholda, który ostatnio został uznany za pretendenta do mistrzowskiego pasa. Rok 2015 rozpoczął się dla „The Counta” od zwycięstwa punktowego z C.B. Dollawayem.

Karta Walk UFC FN 72:

Walka wieczoru: Michael Bisping vs. Thales Leites
Główna Karta:
Evan Dunham vs. Ross Pearson
Paul Redmond vs. Robert Whiteford
Leon Edwards vs. Pawel Pawlak
Leonardo Mafra vs. Stevie Ray
Joseph Duffy vs. Ivan Jorge
Joanne Calderwood vs. Bec Rawlings
Ilir Latifi vs. Hans Stringer

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o