Vadim Finkelstein: "Polska ma ogromne zaplecze świetnych fighterów." (+video)

02 Maj 2015
Vadim Finkelstein: "Polska ma ogromne zaplecze świetnych fighterów." (+video)


Vadim Finkelstein w obszernym wywiadzie przed M-1 Challenge 57 w którym opowiedział nam o najbliższych planach federacji względem polskich zawodników, niedawnych problemach z rosyjską telewizją, ekspansji i szczegółach dotyczących internetowego kanału TV i sytuacji Damiana Grabowskiego. Na koniec usłyszycie nieco prywatnych informacji na temat sportowego zaplecza samego Vadima.

Komentarze

 • Pako

  Vadim"Rzeźnik"Finkelstein 🙂 Połowy słów tego tłumacza nie zrozumiałem.Naprawde przydały by się napisy,choćby po angielsku.

 • W. Mrozowski

  Napisy do jednego filmu to dosłownie minimum 6 godzin pracy. Naprawdę polecam angielski, bo bez niego można się zgubić w świecie.

 • john66

  Tu nie chodzi o znajomość angielskiego tylko, o to ,że ten tłumacz mówi niewyraźnie.

 • rudy

  To ja już wiem za jakie pytanie dostałeś upomnienie 😀 Na pewno za TV bo widać, że powiedział już spokojniej niż w tym wywiadzie było. Niesamowita kasę robi, niech zatrudnia więcej Polaków 🙂

 • TheOne

  ja tam im współpracy z K&L chyba jednak nie życzę, ale Vadim mógłby jakąś piękną galę strzelić nam w Krakowie w tym roku. może by się Grabowski ogarnął i Tyburę by wzieli…tak tak wiem pomarzyć każdy może