"Wybrałem dla siebie trudniejszą drogę." – Marcin Held przed walką o pas z Willem Brooksem (+video)

11 Maj 2015
"Wybrałem dla siebie trudniejszą drogę." – Marcin Held przed walką o pas z Willem Brooksem (+video)


Marcin Held chwilę po gali Battle of Warriors, gdzie pomagał w narożniku klubowego kolegi Tomasza Jakubca. Poza tym przede wszystkim o jego ostatniej wygranej z Alexandrem Sarnavskiy’em, powodach dla których obrał trudniejszą drogę po pas i zmianach na światowym rynku sponsorskim w MMA.

Komentarze

 • Najwięcej pojedynków ma Chmielewski – 41, a liderem zwycięstw jest Mamed – 30.Oczywiście biorąc pod uwagę ile walk stoczył Sajewski, a ile Held, to można powiedzieć, że jest spora rozbieżność w doświadczeniu. Rekord robi wrażenie, ale nie zawsze jest to wyznacznik. Dla kibiców to jest największy plus i szkoda że Marcin musi tak długo czekać.

 • W. Mrozowski

  Kulak ma 42 pojedynki i to on jest liderem na ten moment. Przy całej sympatii do Mameda to celowo go nie liczyłem, bo ma polski paszport a nie polską krew.

 • Gruby

  Wojtek widzę że lubisz jak Ci się słodzi hehe dobrze dobrze! Coś wnioskuję że Marcin wyciąga więcej od sponsorów niż ten 1 próg w UFC… Czyli biedy nie klepie to dobrze.

 • @W. Mrozowski a zgadza się, nie policzyłem remisów. Zakładam że Antek niedługo pobije rekord. Mamed – zgadzam się, ma polski paszport, ale mimo wszystko jest brany pod uwagę w polskich rankingach. Held jak będzie zdrowy i powalczy do 30-tki to zrobi pewnie najwięcej walk.

 • navalainen

  Marcinowi łapa nawet urosła, widać, że coś tam ćwiczy 😀

 • Typer

  pięknie, pięknie, trzymamy kciuki za wreszcie pas! każdy wywiad z Heldem na plusssss

 • champ1

  no Held ma na siebie pomysł. niech spiernicza z tego kraju jak mu Bellator pomoże bo tu nie ma co mieszkać

 • pool1892

  Trzeba pamietac ze Marcin jest jeszcze mlodym zawodnikiem ale juz niezwykle doswiadczonym walczacych dla jednej z najlepszych organizacji swiata swietnie sobie w niej radzac a najlepsze lata kariery MMA dopiero przed nim. Walczy w chyba najtrudniejszej kategorii wagowej co tez wplywa na termin walki o pas