Albert Odzimkowski zastąpi kontuzjowanego Rafała Błachutę na FEN 8 w Kołobrzegu

05 Czerwiec 2015
Albert Odzimkowski zastąpi kontuzjowanego Rafała Błachutę na FEN 8 w Kołobrzegu


Niestety głośne zapowiedzi wzmocnienia szeregów Fight Exclusive Night, tym razem przeniosą się częściowo na kolejną edycję. Po zakończeniu kontraktu z poprzednim pracodawcą, w Kołobrzegu miał pojawić się Rafał Błachuta, który niestety doznał kontuzji przyczepu barkowego w trakcie przygotowań do lipcowej gali. Włodarze FEN’u natychmiast zapowiedzieli w jego miejsce zastępstwo:

Rafal Błachuta kontuzjowany, wypada z rozpiski FEN 8. Lekarze cały czas mocno walczyli, żeby postawić go na nogi, niestety nie uda się to w tak krótkim terminie. Zastąpi go Albert Odzimkowski, który zmierzy się z silnym rywalem zza granicy.

„Złoty” wciąż ma coś do udowodnienia, zarówno przed swoimi fanami jak i przed nowym pracodawcą. Równo rok temu rozpoczął pechową passę dwóch porażek z rzędu, każda przez poddanie. Szczególnie zaskakująca była kwietniowa porażka, gdzie mimo rewelacyjnej formy fizycznej i treningów u Tomasza Drwala, zupełnie brakowało w nim woli walki. Jak udało nam się dowiedzieć, zawodnik z Radomia ma całkiem ambitne plany na obecny rok:

Miałem walczyć na ACB w Soczi, niestety powiedzieli mi przed galą, że rywal nie będzie walczył i nie będzie dla mnie zastępstwa. Później pojawiła się opcja walki w Szwajcarii, gdzie miałem zmierzyć się z parterowcem z Brazylii, ale ten powiedział że jest kontuzjowany. W międzyczasie zadzwonił Paweł Jóźwiak z propozycją walki w Kołobrzegu. Wkrótce poznamy nazwisko mojego rywala.

Komentarze

 • adamus

  niech się pokaże, albo rozpali ogień albo psycha go całkiem wyłączy

 • Billy Boola

  Typując walkę to Odzimkowski poszaleje przez 4 minuty, potem oklapnie i da się odklepać w ostatnich 30 sekundach. Ale mam szczerą nadzieję, że nie, bo ma duży potencjał, tylko… no właśnie, w sumie nie wiadomo, co, bo to ani kondycja ani kontuzje przecież.

 • g_spline

  Drwal wspomnial w wywiadzie przed walka z Materla, ze psychika Odzimkowskiego nie jest na takim pozimie na jakim przydalaby sie byc. Zycze mu ze sie to do nastepnej walki uklada…

 • Pako

  Niech chłopaczyna poukłada Sobie pewne kwestie w głowie i niech wróci jak już bedzie gotowy nie tylko fizycznie ale i emocjonalnie.