Belfort gotowy na kolejne podejście do mistrzowskiego pasa

09 Czerwiec 2015
Belfort gotowy na kolejne podejście do mistrzowskiego pasa

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Trzy przegrane w walkach mistrzowskich na przestrzeni czterech lat, nie wystarczą żeby powstrzymać Vitora Belforta. Były pretendent zapowiedział, że to nie koniec jego starań o najwyższe trofeum.

Wciąż mogę stoczyć kolejny bieg po tytuł. Już następnego dnia po walce z Weidmanem, zadzwonili do mnie Dana White oraz Lorenzo Fertitta, pytając mnie jak się czuję i czy chcę spróbować raz jeszcze walczyć o pas. Oni znają mój potencjał. Wiem, że wciąż jestem na szczycie dywizji.

Aktualnie „The Phenom” znajduje się na trzeciej pozycji rankingu wagi średniej, tuż za Jacare Souzą i Lukem Rockholdem, którego znokautował dwa lata temu i wiele wskazuje na to, że wcześniej czy później panowie spotkają się po raz drugi.

Komentarze

 • Typer

  nigdy nie odpuszcza i dobrze

 • IronMike

  Zdominowal poczatkowo Weidmana w stojce , zepchnal do defensywy. Mega frajersko dal sie obalic zbyt latwo , przeciez wiedzial ,ze Weidman bedzie szukal szansy na glebie. Gdyby odbieral obalenia jak Rockholdowi bylby w stanie go ubic ,bo na nogach Weidman jest do tylu przy nim

 • Pako

  To teraz Belfort vs Jacare jako eliminator.

 • IronMike

  To bym chcial zobaczyc, jesli jacare skreci Vitora bedzie to znaczylo ,ze jego czas minal ( na walki o pas ) . Jesli jednak wygra to jeszcze jedna wygrana i znowu mozna go do Weidmana stawiac