Ben Rothwell poddaje w wątpliwość jakość występów Caina Velasqueza po wejściu nowego programu antydopingowego UFC

09 Czerwiec 2015
Ben Rothwell poddaje w wątpliwość jakość występów Caina Velasqueza po wejściu nowego programu antydopingowego UFC

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Płomienna przemowa oraz konto na Instagramie to tylko niektóre z nowości, jakie Ben Rothwell wprowadził od czasów sobotniej, wielkiej wygranej w Nowym Orleanie. W programie „The MMA Hour” zawodnik zakwestionował wydajność obecnego mistrza wagi ciężkiej, po tym jak w życie wejście nowy program antydopingowy UFC.

Jego trener Javier Mendez powiedział, że jedynym zagrożeniem dla Caina jest obecnie Junior dos Santos. To są pobożne życzenia.
Zobaczymy co się stanie po 1 lipca, kiedy rozpoczną się zaawansowane testy. Zobaczymy, czy Velasquez będzie walczył tak samo jak do tej pory. Wątpię i niczego tu nie sugeruję. Po prostu nie wierzę, że poszczególne kategorie będę wyglądały tak jak dotychczas.

Reakcja na powyższe słowa, to przede wszystkim wielkie oczy jakie zrobił Velasquez i nieskrywane zaskoczenie. W najbliższy weekend mistrz będzie miał okazję wstępnie udowodnić swoją dyspozycję, gdy przystąpi do obrony pasa w pojedynku z Fabricio Werdumem. Będzie to jego pierwszy pojedynek od 21 miesięcznej przerwy spowodowanej kontuzją.

Komentarze

 • Typer

  oczywiście, że nic się nie zmieni, przecież cały sztab ludzi i firm szuka nowych rozwiązań więc dale będą wspierani tylko inną nazwą leku…

 • ruchmistrz

  „Wątpię i niczego tu nie sugeruję.” – to tekst idioty roku…

 • IronMike

  To by mogl o Omielanczuku powiedziec a nie gosciu ,ktory ma takie zaplecze finansowe i jest mistrzem. Czolowka dalej bedzie napizgana tylko moze innymi srodkami albo mniej wiecej tymi samymi w innych proporcjach

 • Cain

  dokładnie tak jak mówicie. Benek chciał chyba tylko zaistnieć w mediach taką gadką

 • Buszek Andrzej

  No i zaistniał.

 • DanteV

  @ Ruchmistrz -święte słowa

  Jak to mówił Eddie Murphy „Podobno czarni mają wielkie fiuty…ale ja w to nie wierze” albo kawał o Rysku i „znikniętych” pieniądzach. Smród już pozostał.
  A jak ostatni eksperyment wykazał na nawet paszporty biologiczne WADA da się oszukać… także jak napisano powyżej, nie zmieni się nic u tych których na to stać.

 • Z tego co piszecie wychodzi, ze Andersona Silve, jednego z najlepiej zarabiajacego zawodnika UFC nie bylo stac na odpowiednie srodki.

 • Pako

  Anderson już nie był mistrzem jak go złapali.Jonesa też przecież traktowali za dobrze.Beny zbyt dużo gada.Zobaczymy jak będzie kwiczał z kimś z Top 5.

 • DanteV

  Oprócz środków trzeba mieć wiedzę jak je odpowiednio stosować.

 • IronMike

  boohmacher
  Ty taki ograniczony czy udajesz ,ze nie skminiles przypadku Silvy ?

 • Ograniczona to jest osoba ktora odpiera argument brakiem sensownej odpowiedzi.