Chael Sonnen: "Aldo vs. McGregor warte 3,5 mln dolarów udziału ze sprzedaży PPV."

29 Czerwiec 2015
Chael Sonnen: "Aldo vs. McGregor warte 3,5 mln dolarów udziału ze sprzedaży PPV."


Specjaliści z PR-u wiedzą co robią i choć wg oficjalnych informacji pojedynek o pas wagi piórkowej wisi na włosku, idziemy o zakład, że koniec końców liczba sprzedanych subskrypcji tylko na tym zyska. Poniżej dwie ciekawostki odnośnie głównej walki wieczoru UFC 189.

Jak wiemy, ZUFFA wyznaczyła Chada Mendesa jako zastępstwo w „stanie oczekiwania”, gdyby obecny mistrz nie był w stanie przystąpić do walki. Wydaje się to oczywiste, ale i tak warte wspomnienia, że nawet jeżeli Mendes nie będzie walczył, otrzyma on wynagrodzenie za swój trud. Dana White przyznał, że zdarzało mu się w przeszłości postąpić podobnie, np. w przypadku Jessici Eye, która miałaby zastąpić Cat Zingano, gdyby ta nie była w stanie walczyć z Rondą Rousey.

Druga z ciekawostek padła z ust Chaela Sonnena, który pozostaje aktywnym obserwatorem sceny MMA:

Ta walka wygeneruje milion subskrypcji PPV, który będzie miał przełożenie na bonus 3,5 mln $. Więc… kontuzjowany czy nie, czy Aldo wyjdzie do oktagonu?
Kiedy informacja o kontuzji wyciekła do sieci, być może nie jest to problem dla Aldo żeby przez to przebrnąć, ale może być problemem dla Komisji, która wkroczy i powie, że walki nie będzie. Ktokolwiek z jego teamu jest autorem przecieku do mediów, może kosztować Jose 3,5 mln dolarów.

Komentarze

 • Typer

  Sonnen jak zawsze w punkt

 • champ1

  jak by się w to komisja wmieszała to rzucam UFC!

 • KAT

  ten zawsze spiski tropi. walka będzie i tyle, zobaczycie

 • Pako

  Chael zawsze na propsie.

 • TheOne

  Sonnen jak Max Kolonko, mówi jak jest 😀