Chmielewski vs. Sokolis i Pennese vs. Ziółkowski na PLMMA 56 w Bielsku Białej (+plakat)

10 Czerwiec 2015
Chmielewski vs. Sokolis i Pennese vs. Ziółkowski na PLMMA 56 w Bielsku Białej (+plakat)


Na kilkanaście dni przed galą w Bielsku Białej, Mirosław Okniński ogłosił zagranicznych rywali dla wysoko uplasowanych w rozpisce Antoniego Chmielewskiego i Mariana Ziółkowskiego.

Przeciwnikiem Chmielewskiego będzie utalentowany Nikos Sokolis (11-2) o wdzięcznej ksywie „Nitro”. Przydomek nieprzypadkowy, bowiem Grek lubi nadawać pojedynkom tempo, dzięki czemu 10 na 11 pojedynków zakończył przed czasem. Do tej pory walczył przede wszystkim na własnym terenie, choć z całkiem doświadczonymi przeciwnikami, m. in. Tomaszem Kondraciukiem, którego pokonał w 2009.

Dla Mariana tym razem rywal o mniejszym rekordzie, ale wcale nie mniejszym potencjale, bo z tego samego teamu co Alessio Di Chirico. Giuliano Pennese (6-2) z Włoch, aktualnie ma za sobą porażkę przez TKO, a wcześniej serię trzech zwycięstw przed czasem. Do tej pory kończył rywali głównie w parterze. Gala PLMMA 56 już za 9 dni, bilety do kupienia na www.eventim.pl. Poniżej oficjalny plakat.

Komentarze

  • W. Mrozowski

    Niebawem ma paść jakiś zagraniczny hit. We’ll see. W kwestii samej gali wolałbym jechać do Bielska niż do Berlina, nie ujmując walczącym Paniom i chłopakom.

  • TheOne

    a czemu Paniom jest z dużej a chłopakom już nie? 😉 nie przesadzaj, zestawienie mega ale nie wierze że szczerze mówisz o Berlinie

  • TopLiveStreams

    Transmisja z PLMMA 56 w Bielku-Białej na żywo na https://Live-Stream.pl