Federacja KSW odwołała wcześniej przesunięty 6 Amatorski Puchar bez oficjalnego komunikatu

autor:
27 Czerwiec 2015
Federacja KSW odwołała wcześniej przesunięty 6 Amatorski Puchar bez oficjalnego komunikatu


Amatorska formuła pucharu KSW najwyraźniej spotkała się tym razem z mniejszym zainteresowaniem ze strony fascynatów sportami walki. Raz przesunięta z 6 na 27 czerwca impreza w stolicy, została odwołana bez oficjalnego komunikatu.

Delegacja naszego portalu dowiedziała się o odwołanym Pucharze dopiero od pracowników hali OSiR Wola przy ul. Obozowej 60, będąc już na miejscu. Na wszelki wypadek sprawdziliśmy skrzynkę mailową redakcji, niestety wiadomości o odwołaniu 6 Amatorskiego Pucharu KSW nie ma również na oficjalnych nośnikach federacji.

Dotychczasowe amatorskie imprezy spod szyldu KSW za każdym razem wyławiały nowe talenty i były dobrą okazją pokazania się szerszej publiczności, a dla niektórych fighterów start w Pucharze był przepustką do zawodowych gal Konfrontacji. Spróbujemy niebawem przedstawić oficjalne stanowisko któregoś z włodarzy.

Komentarze

 • tomox

  ten puchar to od początku jakieś nieporozumienie, wygrani powinni mieć zagwarantowany występ na mniejszej albo większej gali ksw, a zamiast tego dostajemy Walusia (tu chyba nic nie muszę dodawać) czy Ahieva (który nie potrafi się kontrolowac podczas walki)

 • DREAMCATCHER

  @tomox/ I tak właśnie w przypadku obu panów było, widocznie nie chcą powielać schematu z Kamilem, jeśli nikt się nie wyróżni.
  Nie wiem co masz do Anzora? W pierwszej walce przypadkowa głowa, w drugiej to kolano tak naprawdę było prawidłowe, w jakiej federacji liczy się moment wyprowadzenia ciosu? Ważny jest moment dotarcia do celu, Anzor czuł że Kornik wstaje, a sędziowie KSW jak to sędziowie KSW, tak samo w walce Iro z Deanem, Longera z Slowinskim itd. itd. itd.
  Wie ktoś może co mówią na ten temat przepisy np. UFC?

 • moon

  Mnie tu pachnie calkowita amatorszczyzną i totalną kompromitacją… Na ich stronie też bez „fajerwerkow” Najpierw odwolana gala w Czestochowie, teraz Amatorski Puchar. Zebym nie wykrakal ze cos się zesra w tym biznesie…