Federacja KSW odwołała wcześniej przesunięty 6 Amatorski Puchar bez oficjalnego komunikatu

autor:
27 Czerwiec 2015
3
Federacja KSW odwołała wcześniej przesunięty 6 Amatorski Puchar bez oficjalnego komunikatu


Amatorska formuła pucharu KSW najwyraźniej spotkała się tym razem z mniejszym zainteresowaniem ze strony fascynatów sportami walki. Raz przesunięta z 6 na 27 czerwca impreza w stolicy, została odwołana bez oficjalnego komunikatu.

Delegacja naszego portalu dowiedziała się o odwołanym Pucharze dopiero od pracowników hali OSiR Wola przy ul. Obozowej 60, będąc już na miejscu. Na wszelki wypadek sprawdziliśmy skrzynkę mailową redakcji, niestety wiadomości o odwołaniu 6 Amatorskiego Pucharu KSW nie ma również na oficjalnych nośnikach federacji.

Dotychczasowe amatorskie imprezy spod szyldu KSW za każdym razem wyławiały nowe talenty i były dobrą okazją pokazania się szerszej publiczności, a dla niektórych fighterów start w Pucharze był przepustką do zawodowych gal Konfrontacji. Spróbujemy niebawem przedstawić oficjalne stanowisko któregoś z włodarzy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
moonDREAMCATCHERtomox Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Mnie tu pachnie calkowita amatorszczyzną i totalną kompromitacją… Na ich stronie też bez „fajerwerkow” Najpierw odwolana gala w Czestochowie, teraz Amatorski Puchar. Zebym nie wykrakal ze cos się zesra w tym biznesie…

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

@tomox/ I tak właśnie w przypadku obu panów było, widocznie nie chcą powielać schematu z Kamilem, jeśli nikt się nie wyróżni.
Nie wiem co masz do Anzora? W pierwszej walce przypadkowa głowa, w drugiej to kolano tak naprawdę było prawidłowe, w jakiej federacji liczy się moment wyprowadzenia ciosu? Ważny jest moment dotarcia do celu, Anzor czuł że Kornik wstaje, a sędziowie KSW jak to sędziowie KSW, tak samo w walce Iro z Deanem, Longera z Slowinskim itd. itd. itd.
Wie ktoś może co mówią na ten temat przepisy np. UFC?

tomox
Gość
tomox
Offline

ten puchar to od początku jakieś nieporozumienie, wygrani powinni mieć zagwarantowany występ na mniejszej albo większej gali ksw, a zamiast tego dostajemy Walusia (tu chyba nic nie muszę dodawać) czy Ahieva (który nie potrafi się kontrolowac podczas walki)