FEN 8: Artur Piotrowski rywalem Pawła Żelazowskiego w Kołobrzegu

27 Czerwiec 2015
0
FEN 8: Artur Piotrowski rywalem Pawła Żelazowskiego w Kołobrzegu


Federacja Fight Exclusive Night dopina ostatnie formalności w lipcowej karcie walk. W drugiej najważniejszej walce wieczoru FEN 8 z udziałem efektownego Pawła Żelazowskiego (7-1), zobaczymy powracającego Artura Piotrowskiego (5-1) z koszalińskiego Ronin Gold Team.

Wg manadżera Control Master Management Polska, Artur powraca po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Jego bilans aktualnie zamyka zwycięstwo na lokalnej Round3, przy czym warto zwrócić uwagę, że wszystkie dotychczasowe zwycięstwa zawodnik ten odniósł przed regulaminowym czasem. Na pewno rywalom nie ułatwiają jego doskonałe warunki fizyczne, bo przy 77 kg Piotrowski mierzy aż 190 cm wzrostu:

To dla mnie wielki zaszczyt, że po tak długiej przerwie ze względu na kontuzję mogę powrócić i walczyć dla organizacji FEN i to z tak mocnym przeciwnikiem. Walczę praktycznie u siebie i będę miał wsparcie moich kibiców co na pewno doda mi siły. Nie mogę się już doczekać powrotu. Widzimy się w „klatkoringu” w dniu 31 lipca w Kołobrzegu i nie może was tam zabraknąć.

Pawła Żelazowskiego podsumowuje doskonale jego rekord i do niedawna posiadany mistrzowski pas Profesjonalnej Ligi, który utracił w zeszłym roku na rzecz zawodnika UFC, Mickaela Lebout. Jego starania zostały jednak docenione przez kibiców. Oto, co o pojedynku ma do powiedzenia autor zestawienia, Paweł Jóźwiak:

Ja sam już nie mogę doczekać się tej walki. Trudno tu wskazać faworyta. Piotrowski ma świetne warunki fizyczne. Żelazowski… cóż jego nazwisko mówi samo za siebie. ja mogę tylko apelować do polskich fanów MMA by nie ominęli tego pojedynku w telewizji, a najlepiej niech przyjadą nad polskie morze i obejrzą być może jedną z najlepszych walk gali w ramach wypoczynku.

Do zobaczenia 31 lipca w słonecznym Kołobrzegu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o