FEN 8: Emil Weber Meek vs. Albert Odzimkowski i Tomasz Sarara vs. Andre Schmeling w Kołobrzegu

22 Czerwiec 2015
FEN 8: Emil Weber Meek vs. Albert Odzimkowski i Tomasz Sarara vs. Andre Schmeling w Kołobrzegu


Przed chwilą poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy uzupełnią kartę walk letniej FEN 8 w roli rywali dla reprezentantów naszego kraju. To Emil Weber Meek (5-1-1-1NC), który po raz drugi zawita w Polsce, by tym razem zmierzyć się z Albertem Odzimkowskim (7-2) oraz kickbokser Andre Schmeling z Niemiec, który będzie rywalem Tomasza Sarary.

To chyba na tyle jeżeli chodzi o próbę zorganizowania rewanżu norweskiego „Hulka” za niedawną najpierw przegraną a później No-Contest z Piotrem Danelskim pod banderą Areny Berserkerów. Od tamtej pory Meek nie stoczył żadnego pojedynku, za to udał się do Stanów Zjednoczonych, by na tych samych eliminacjach co Marcin Wrzosek, próbować sił na drodze do „Ultimate Fightera”.

Do TUF’a najwyraźniej się nie dostał ale marcowym pojedynkiem w zachodniopomorskim udowodnił, że pięć nokautow z rzędu nie wzięło się znikąd. Dla Alberta Odzimkowskiego, który jest po dwóch porażkach, na pewno nie oznacza on taryfy ulgowej. W krótkiej zapowiedzi Norweg skomentował zapowiedziane starcie ze „Złotym”:

Wiem, że Albert to świetny zawodnik, dlatego nie mogę się doczekać naszej walki. Jestem jednak lepszy od niego w każdej płaszczyźnie i jestem pewny, że nie dotrwa ze mną do końca trzeciej rundy.

Rywal utalentowanego Sarary to niemniej ambitny zawodnik, który dzierży osiem zawodowych zwycięstw, dwie porażki i mistrzostwo Niemiec. W amatorskiej formule Andre Schmeling ma na koncie ponad 20 pojedynków, a w 2014 zdobył tytuł Mistrza Europy WFMC. Zawodnik Waży 95 kg i mierzy 183 cm.

UPDATE: Wspomniany rewanż Meek vs. Danelski okazuje się nie być wykluczony, ale o tym w kolejnym newsie.

Komentarze

  • TheOne

    no to o dziwno ciekawie się zapowiada