FEN 8: Wojciech Janusz vs. Marcin Wójcik na lipcowej Summer Edition

12 Czerwiec 2015
1
FEN 8: Wojciech Janusz vs. Marcin Wójcik na lipcowej Summer Edition


Zaledwie 25-letni i wciąż niepokonany Wojciech Janusz (4-0) powróci do Fight Exclusive Night już na najbliższej Summer Edition w Kołobrzegu. Jego przeciwnikiem będzie wielokrotnie sprawdzony w PLMMA, Marcin Wójcik (5-4).

Choć Wójcik ma na koncie cztery przegrane, to należą one do przeszłości i obejmują początki zawodowej kariery. Obecnie ma na koncie trzy zwycięstwa z rzędu, za każdym razem przed regulaminowym czasem. Patrząc w archiwalne wyniki ważenia, Marcin miewał problemy ze zrobieniem limitu 93 kg ale do tego pojedynku obiecuje podejść możliwie najlepiej przygotowany:

Do tego co robię podchodzę w 100% profesjonalnie, nie ma tu miejsca na zwątpienie lub chwile zawahania, mam nadzieję, że gdy już będę miał okazję pokazać to co potrafię, moje umiejętności zostaną docenione. W przyszłości chciałbym zostać numerem jeden w swojej kategorii wagowej. Wierzę, iż dostanę szansę walk o najwyższe trofea organizacji FEN.

Wojciech Janusz utytułowany grappler, który na poprzednim FEN 7 pokazał, że potrafi również uderzać i zakończył swój pojedynek po zaledwie 47 sekundach. „Kulkinho” nie marnuje czasu i bardzo ambitnie podszedł do tego roku, gdzie stoczy swój trzeci pojedynek a mamy dopiero połowę 2015.

Do tego pojedynku nie da się przyczepić innej łatki, aniżeli niezwykle oczekiwanego pojedynku, który może wykreować przyszłą siłę polskiej dywizji półciężkiej. O starciu wypowiedział się również Paweł Jóźwiak:

To jedno z najciekawszych zestawień na jakie zdecydowała się nasza organizacja. Wierzymy, że ten derbowy pojedynek zawodników z północno-zachodniej Polski odbije się szerokim echem w polskim światku MMA i pozwoli nam wykreować w przyszłości kandydata do pasa mistrza. Obok Marcina Zontka i Macieja Browarskiego ci zawodnicy mogą stanowić o sile dywizji półciężkiej nie tylko w naszej organizacji, ale i w Europie. Są jeszcze młodzi i głodni sukcesu. W naszej organizacji będą mogli spełniać swoje sportowe cele i marzenia. Zapraszam nad Polskie Morze na ich walkę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Billy Boola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Billy Boola
Gość
Billy Boola
Offline

Cytując Materlę, „Jedziesz, Kuleczka!”