Grupy managerskie CMM, MSM i Smilodon łączą się w Control Master Management Polska

26 Czerwiec 2015
Grupy managerskie CMM, MSM i Smilodon łączą się w Control Master Management Polska


Jeszcze do niedawna zwrot „manager” na polskim rynku MMA był czymś niezwykle egzotycznym. Wraz z formowaniem się oficjalnych organizmów kierujących rozwojem zawodników, za sprawą rodzimych Modern Sport Management, Smilodon Promotion Group i niemieckiego Control Master Management, doszło do poważnego połączenia sił o zasięgu światowym.

Sebastian Świerkot: [Modern Sport Management]

Połączyliśmy siły z Smilodon Promotion Group, więc od 1 Lipca wszyscy zawodnicy Marcina Miszewskiego i grupy M.S.M. stają się zawodnikami Control Master Management Polska. Marcin Miszewski będzie odpowiedzialny za cały Śląsk, Podbeskidzie, Podkarpacie, Czechy i Słowację.

Ja będę odpowiedzialny za Centrum Polski i całą resztę, jak i Country Manager Poland. W Polsce Control Master Management ma 55 zawodników i opiekuję się klubami WCA Fight Team oraz Veto Team Bielsko Biała.

Nasi zawodnicy walczą w UFC, KSW, XFC i wielu innych organizacjach. Naszym celem jest stworzenie najlepszego Managementu w Polsce i Europie. Przez podzielenie odpowiedzialności na rejony, możemy zapewnić zawodnikom pełną opiekę a w razie potrzeby, być zawsze blisko nich.

Cały czas będziemy bardzo blisko współpracowali z Anna Jankowską, która będzie odpowiedzialna za Marketing zawodników.

Cała grupa Control Master Management jest obecna w 3 krajach (Niemcy, Polska, Rosja) i ma ponad 150 zawodników MMA pod swoimi skrzydłami. Zawodnicy biją się dla najlepszych organizacji na świecie.

Co więcej, przejmujemy projekt ICW, profesjonalne gale MMA organizowane przez Marcina Miszewskiego na Śląsku. Planujemy przeprowadzić minimum 4 gale rocznie raz na Śląsku i Mazowszu. ICW dostanie nową nazwę, ponadto będzie świetną platformą dla naszych zawodników i nie tylko dla nich.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zawodników oraz sponsorów do współpracy oraz wszystkich tych, którzy chcą wspierać projekt Zawodowych Gal MMA.

Tim Leidecker: [Control Master Management]

Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem pod wrażeniem pracy i wysiłku którą włożył Sebastian w Polski rynek MMA w ostatnich 12 miesiącach. Polski rynek MMA jest bardzo trudny i rządzi się swoimi prawami. Sebastian jednak bardzo szybko zrozumiał rynek i kierował swoje działania tak, żeby nie tylko nasza grupa promotorsko/managerska ale przede wszystkim nasi zawodnicy mogli odnieść sukces.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pozyskać Marcina dla Control Master Management. Dzięki temu wzmocnimy naszą pozycję na polskim rynku. Nasi zawodnicy tylko skorzystają na tym, że teraz mają aż dwóch znakomitych managerów, którzy będą zaspokajać ich potrzeby. Marcin wnosi do grupy dużo doświadczenia i sporo bardzo utalentowanych zawodników z południa Polski. Na dodatek organizuje własną galę MMA, chyba żaden Management w Polsce nie ma własnych gal MMA.

Bardzo się cieszymy na współpracę z Marcinem Miszewskim. Nasza sieć którą już posiadamy i którą cały czas rozbudowujemy, jest bez konkurencji w Europie. Nikt nie ma siedzib w 3 krajach i tylu agentów sportowych jak Control Master Management.

Od USA do Indonezji, od Brazylii do Rosji, na całym świecie mamy partnerów z którymi długotrwale współpracujemy. Obojętnie gdzie nasi zawodnicy się znajdą na tym świecie, wszędzie jesteśmy w stanie zapewnić im jak najlepszą opiekę.

Marcin Miszewski: [Smilodon Promotion Group]

Mam nadzieję, że współpraca z Sebastianem Świerkotem, Timem Leideckerem oraz Anną Jankowską, przyniesie wiele nowych możliwości dla zawodników którymi do tej pory się opiekowałem.

Sami zawodnicy oczekują, że dzięki współpracy w jednym zespole pomoże im to bardziej się rozwijać i sprawdzać się na ringach oraz klatkach na całym świecie. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wyłącznie same korzyści. Każdy z nas ma ciekawe pomysły, a wspólnie będzie nam je łatwiej realizować.

Całej naszej grupie managerskiej i wszystkim zawodnikom, których reprezentujemy, życzę samych sukcesów i wyłącznie wygranych pojedynków.

Komentarze

 • Typer

  no to oby się tylko tera panowie nie pożarli bo przecie zara będzie wielki rozpad 😛

 • TheOne

  bardzo dobrze, że się łączą, widać zrobili dobrą robotę na rynku mma bo niektóre piczki szaleją na twiterze w panice po ogłoszeniu wieści hahahahah i dobrze im tak

 • Pako

  MMA w Europie nabiera tempa Smile

 • Cain

  racja, i brawo dla panów 🙂