Jędrzejczyk oko w oko z Penne: "Możesz sobie pomarzyć." (+główna karta)

18 Czerwiec 2015
Jędrzejczyk oko w oko z Penne: "Możesz sobie pomarzyć." (+główna karta)


Joanna Jędrzejczyk kontynuuje presję na spotkaniu z pretendentką do mistrzowskiego pasa, Jessicą Penne. Posłuchajcie komentarzy w trakcie i zobaczcie pozostałych zawodników twarzą w twarz przed UFC Berlin.
Komentarze

 • g_spline

  Mnie najbardziej kreci walka Hein vs Sajewski. Oboje mega zdeterminowani. Ciekawe jak sie potoczy …

 • tomox

  burackie zachowanie, marketing marketingiem ale nie podoba mi się taka odsłona Joanny

 • mmaster

  kogo zaczyna wkurwi.. zachowanie aski? Na sile probuje być drugim rudym. fajnie ze się promuje pojedynki ale ja preferuje styl sonnena. Inteligetny trash talk, a nie chamskie zachowania w stylu rudego. Tym bardziej ze rywalka nie ma zamiaru odwzajemniać się chamstwem. niedośc ze nietrawie zenskiego mma, to jeszcze aska mnie zaczyna wkur..

 • zDalekaWidacLepiej

  Musicie się przyzwyczaić bo chyba nie oczekujecie ze będzie się pod was zmieniac, prawda?

 • mmaster

  To będę kibicowal jej przeciwniczkom. w sumie o to w tym chodzi aby wywolywac emocje. nie ważne czy pozytywne czy negatywne. tak jak Najman większość go nienawidzili i tak ogladala jego walki. tak jak rudy z Irlandii teraz

 • Śmiech mnie ogarnia jak kibice chcą ustawiać innych po kątach i mówić komuś co ma robić. Aśia robi największą robotę dla UFC i świetnie się tam odnajduje. To co Asia pokazuje jest w granicach rozsądku i to jest przeznaczone dla kibiców, bo walka w klatce ma generować emocje.
  Biorąc pod uwagę fakt że jest bardziej doceniana w USA niż w PL, to tym bardziej nie ma się czym przejmować. Większą patologią w życiu jest udawanie skromnego i robienie po cichu wszystkim d… dookoła.
  Zresztą ktoś ostatnio zgarnął ok 250 milionów zielonych na nienawiści do jego osoby, więc Asi również życzę tego samego. Oglądanie polki w klatce to jest czysta przyjemność i smutek człowieka ogarnia że faceci tak bardzo dają ciała i pękają psychicznie przed walkami.

  Witamy w PL gdzie ludzie kochają Gołotę za to jaką był ciamajdą w ringu i płaczkiem, a nie szanują dwukrotnego mistrza świata tylko dlatego że ma swoje zdanie.

 • Typer

  ale Asia nic dziwnego nie zrobiła. nie wiem o co halo. może irytować bo sporo jej wszędzie ale jest mistrzem i ma często walki to samo przez się rozumie się ze musi być aktywna. robi wspaniałą robotę dla promocji żeńskiego mma (sam wolałabym zeby go nie było wcale ale jak pani juz muszą się bić to ok). Pomyślcie jak to działa dobrze na pozyskiwanie nowych fanów, a przecież za to jej płacą, jak dla mnie jest wszystko na miejscu, dobre walki sportowo oraz aktywny „pracownik” w firmie. w Polsce zawsze ludzie się czegoś czepiają. dlatego zawsze twierdzę ze żyć się tu nie da 🙁

 • Drwalu

  jakoś u Joasi nie widać takiej kobiecości, ona bardziej przypomina mi po prostu sportowca bez rozróżnienia na płeć a te wszytskie laski po prostu laski które sa w MMA. Wizerunek Asi definitywnie służy kobiecemu MMA i MMA w ogóle.

 • mmaster

  Mnie jak ktoś irytuje, to nie będę tego ukrywal z tego względu tylko ze jest polka. tak samo jak rudy mnie irytuje i tez tego nie ukrywam. ale wiem ze im o to chodzi, aby wywolywac emocje. tak jak Najman.

 • @mmaster Kiepsko ci idzie trolowanie.
  MMA to są EMOCJE i tak się leją po pyskach, a nie głaskają. Nikt tutaj nie musi być dla siebie miły. Popadasz chłopie w skrajności i masz pretensje, że Asia się wyróżnia, bo „nie rozumisz” że to jest cześć walki. W sportach walki możesz przegrać w szatni, a Esparza przegrała, bo zaczęła przyjmować bomby po tym jak jej plan nie przestał działać.