Joanna Jędrzejczyk ambasadorem Reeboka w Polsce [UPDATE]

25 Czerwiec 2015
Joanna Jędrzejczyk ambasadorem Reeboka w Polsce [UPDATE]


Ku naszemu zdziwieniu, jeszcze na konferencji prasowej po pierwszej obronie tytułu Joanna Jędrzejczyk przyznała, że od zdobycia mistrzowskiego pasa owszem, zainteresowanie jej osobą się zwiększyło, ale nie przybył jej żaden poważny sponsor. Najwyraźniej sprawy przyjęły właśnie pozytywny obrót.

Prawda jest taka, że federacja UFC może stworzyć gwiazdę niemal z każdego i swoimi sposobami dopomóc w prowadzeniu kariery pod warunkiem, że dany zawodnik wykaże choć minimum inwencji a polska mistrzyni ma jej ogromne pokłady. Z fan page’a Joanny:

Nareszcie mogę poinformować, że dołączyłam do teamu marki Reebok! Bardzo się cieszę, że staje się częścią tak silnej ekipy!

Jest to oczywiście umowa indywidualna, rozszerzona o dodatkowe zobowiązania niż te, które od lipca będą dotyczyły każdego fightera UFC. Ciekawe co teraz z jej ukochanymi NIKE, których ma przynajmniej kilkadziesiąt par?

UPDATE: Jak udało nam się ustalić, nowa umowa sponsorska jest efektem wspólnego działania UFC, amerykańskiego oraz polskiego oddziału Reeboka.

Słyszałem, że podpisałaś umowę z Reebokiem?
Tak, z Reebokiem Polska.

Na konferencji prasowej mówiłaś, że od zdobycia pasa nie doszedł Tobie żaden sponsor. Czy to jest więc świeża sprawa?
Nie, rozmowy trwały od długiego czasu.

Jakie są najważniejsze zobowiązania wynikające z kontraktu?
Jestem ambasadorką marki Reebok na Polskę.

Wielu fanów z miejsca pytało co z Twoją liczną kolekcją Nike?
Teraz już są poukrywane. Od tej chwili są tylko buty Reebok, ale tamtych i tak nikomu nie oddam, bo z butami czasami jest jak z dobrym winem. Im starsze tym lepsze. (śmiech)

Są już jakieś materiały promocyjne?
Tak, sesja zdjęciowa była zrobiona jeszcze przed ogłoszeniem kontraktu i oczywiście są dalsze plany na wspólne sesje i działania, ale to będzie rozłożone w czasie.

Komentarze

 • rudy

  Nie pochwaliła się nowym sponsorem, bo to są pęta a nie współpraca. Niemniej mam nadzieję, że Nike będzie mogła nosić dalej 😉

 • W. Mrozowski

  OK, umowa wygląda trochę inaczej niż większość mediów ją przedstawia. Wkrótce update…

 • vamos

  rozmowy trwały rok obawiam sie że dlatego bo to reebok polska i chcieli Asi wcisnąć obskórniaki i umowe śmieciową, reebok usa wie że trzeba sypać dolarami królowej pod nogi a nie żeby tylko jak najtaniej. mam nadzieje że tylko tak mi sie wydaje i jednak docenili naszą mistrzynię

 • Typer

  a czym się różni?