Joanna Jędrzejczyk wręczyła Jessice Penne naszyjnik z makaronu podczas ważenia UFC Berlin

19 Czerwiec 2015
Joanna Jędrzejczyk wręczyła Jessice Penne naszyjnik z makaronu podczas ważenia UFC Berlin


Za nami ekscytujące ważenie uczestników sobotniej rozpiski w Berlinie. Tradycyjnie mistrzyni Joanna Jędrzejczyk przygotowała coś w swoim stylu i wręczyła pretendującej do tytuły Jessice Penne, własnoręcznie wykonany naszyjnik z makaronu (red. penne).

Sama oczywiście nie pozostała sobie dłużna i jak to często bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Naszyjnik rywalki zawiera jej imię, a dodatkowo został pomalowany na kolor srebrny, co oznacza oczywiście drugie miejsce. Amerykance najwyraźniej pomysł nie przypadł do gustu, bowiem z miejsca odrzuciła podarunek w dość agresywny sposób. Sama Joanna przybrała bardziej rozbudowaną wersję z napisem „And Still…” (ang. „i wciąż…”) z w tradycyjnych barwach złota. Obie Panie zrobiły oczywiście wagę i są gotowe na jutrzejsze pięć rund. Wkrótce wyniki ważenia.

Komentarze

 • said

  Całym sercem za Asia, ale to show na ważeniu lekko zalatuje wiocha.Miejmy nadzieje, że w walce będzie czysty ogień i Penne szybko pójdzie spać;)War Joanna!!!

 • Loku

  Zupełnie to do mnie nie trafiło…

 • BartezCichy

  Dobrze , że Asia próbuje się wyróżnić pamiętajmy że jest mistrzynią to ona jest wizytówką swojej wagi.Natomiast całe to ważenie nie spodobało mi się specjalnie.

 • john66

  Ale żałosna wiocha robić takie irytujące teatrzyki.

 • DREAMCATCHER

  Dokładnie, takiej szopki nie widziałem dawno o ile w ogóle. Wyróżniać sie owszem ale nie w tak słabym stylu.

 • A to o ten makaron Penne chodziło. haha!! dobre! A co do wiochy, to mogła Penne nie gadać że „Asia wygląda jak Gollum”.

 • Jotko zrobił też dobry motyw z koszulką. haha
  https://mmania.pl/cdn/news/21/10445.jpg

 • Loku

  To co zrobił Jotko to promocja walki w dobrym guście! Takie akcje są godne odnotowania. Pomysł Aśki na podniesienie emocji raczej nie wypadł najlepiej. Ciasteczka dla cookie monstera były spoko, tym razem wypadło to blado…

 • tomox

  1. staredowny Aśki zaczynają wyglądać jak wstęp do lesbijskiego pornosa
  2. akcja z makaronem była co najmniej dziwna – chciała ją wkurzyć więc zrobiła specjalnie dla niej naszyjnik? wtf?
  3. po pytaniu „czego możemy się po tobie jutro spodziewać?” prawidłowa odpowiedź to „wygranej”, a nie tekst pokroju „tanio skóry nie sprzedam”

 • @Loku Odpowiedź Penne z Pierścieniem dla Golluma też była całkiem dobra, a to zwiastuje dobrą walkę. Osobiście uważam, że to nie będzie łatwa walka dla Asi i jeżeli to jej przeciwniczka będzie trafiać długim lewym, to kto wie? Ryzyko takiej zabawy jest jedno – przegrasz = masz przejeb…ne. Tylko dzięki takiej zabawę, to Silva dał Materli 3 ciężkie pojedynki, bo umówmy się że Michał do opanowanych nie należy. Przegięcie jak dla mnie jest wtedy jak się zaczyna machanie łapami na lewo, albo ostre wrzucanie sobie – bo to już wychodzi po za trash talk.

 • champ1

  1- dobry pomysł 2 dobre wykonanie 3 nie czepiajcie się takich rzeczy bo zaraz wam wyjdzie bokiem i zostanie tylko podziwianie Materli 4 powtórze dobry pomysł 5 pamiętajcie gdzie jest, nie w Polsce, tam są lepsze standardy, tak wiem narażam się ale jednak tak myśle

 • zDalekaWidacLepiej

  Amerykanie polubili ją za to co pokazala w ringu a nie za dresiarskie zachowania przed walką. O ile zaczepki z Espara były stonowane i całkiem śmieszne to tu jest już żenująco słabo. Oby jak szybko zyskala sympatie u wielu fanów na calym swiecie tak szybko ich teraz nie straciła. …

 • Pako

  Mi tam sie podobało,niech podkręcają atmosferę.

 • Magda S.

  Dla mnie całkiem ok zagrywka, w końcu nie macie na co narzekać więc wymyślacie. na ten jeden wieczór zapomnijmy o naszej beznadziejności i cieszcie się po prostu Panowie, obyśmy świętowali dziś

 • Billy Boola

  Mi to nie przeszkadzało, same naszyjniki to kawał porządnej roboty, widać, że się dziewczyna napracowała. A dla innych zawodniczek to przestroga: jak Aśka daje ci prezent własnej roboty, to lepiej bierz i podziękuj.