Joanna Jędrzejczyk wręczyła Jessice Penne naszyjnik z makaronu podczas ważenia UFC Berlin

19 Czerwiec 2015
15
Joanna Jędrzejczyk wręczyła Jessice Penne naszyjnik z makaronu podczas ważenia UFC Berlin


Za nami ekscytujące ważenie uczestników sobotniej rozpiski w Berlinie. Tradycyjnie mistrzyni Joanna Jędrzejczyk przygotowała coś w swoim stylu i wręczyła pretendującej do tytuły Jessice Penne, własnoręcznie wykonany naszyjnik z makaronu (red. penne).

Sama oczywiście nie pozostała sobie dłużna i jak to często bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Naszyjnik rywalki zawiera jej imię, a dodatkowo został pomalowany na kolor srebrny, co oznacza oczywiście drugie miejsce. Amerykance najwyraźniej pomysł nie przypadł do gustu, bowiem z miejsca odrzuciła podarunek w dość agresywny sposób. Sama Joanna przybrała bardziej rozbudowaną wersję z napisem „And Still…” (ang. „i wciąż…”) z w tradycyjnych barwach złota. Obie Panie zrobiły oczywiście wagę i są gotowe na jutrzejsze pięć rund. Wkrótce wyniki ważenia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Billy Boola
Gość
Billy Boola

Mi to nie przeszkadzało, same naszyjniki to kawał porządnej roboty, widać, że się dziewczyna napracowała. A dla innych zawodniczek to przestroga: jak Aśka daje ci prezent własnej roboty, to lepiej bierz i podziękuj.

Magda S.
Gość
Magda S.

Dla mnie całkiem ok zagrywka, w końcu nie macie na co narzekać więc wymyślacie. na ten jeden wieczór zapomnijmy o naszej beznadziejności i cieszcie się po prostu Panowie, obyśmy świętowali dziś

Pako
Gość
Pako

Mi tam sie podobało,niech podkręcają atmosferę.

zDalekaWidacLepiej
Gość
zDalekaWidacLepiej

Amerykanie polubili ją za to co pokazala w ringu a nie za dresiarskie zachowania przed walką. O ile zaczepki z Espara były stonowane i całkiem śmieszne to tu jest już żenująco słabo. Oby jak szybko zyskala sympatie u wielu fanów na calym swiecie tak szybko ich teraz nie straciła. …

champ1
Gość
champ1

1- dobry pomysł 2 dobre wykonanie 3 nie czepiajcie się takich rzeczy bo zaraz wam wyjdzie bokiem i zostanie tylko podziwianie Materli 4 powtórze dobry pomysł 5 pamiętajcie gdzie jest, nie w Polsce, tam są lepsze standardy, tak wiem narażam się ale jednak tak myśle

mmamovieslap
Gość

@Loku Odpowiedź Penne z Pierścieniem dla Golluma też była całkiem dobra, a to zwiastuje dobrą walkę. Osobiście uważam, że to nie będzie łatwa walka dla Asi i jeżeli to jej przeciwniczka będzie trafiać długim lewym, to kto wie? Ryzyko takiej zabawy jest jedno – przegrasz = masz przejeb…ne. Tylko dzięki takiej zabawę, to Silva dał Materli 3 ciężkie pojedynki, bo umówmy się że Michał do opanowanych nie należy. Przegięcie jak dla mnie jest wtedy jak się zaczyna machanie łapami na lewo, albo ostre wrzucanie sobie – bo to już wychodzi po za trash talk.

tomox
Gość
tomox

1. staredowny Aśki zaczynają wyglądać jak wstęp do lesbijskiego pornosa
2. akcja z makaronem była co najmniej dziwna – chciała ją wkurzyć więc zrobiła specjalnie dla niej naszyjnik? wtf?
3. po pytaniu „czego możemy się po tobie jutro spodziewać?” prawidłowa odpowiedź to „wygranej”, a nie tekst pokroju „tanio skóry nie sprzedam”

Loku
Gość
Loku

To co zrobił Jotko to promocja walki w dobrym guście! Takie akcje są godne odnotowania. Pomysł Aśki na podniesienie emocji raczej nie wypadł najlepiej. Ciasteczka dla cookie monstera były spoko, tym razem wypadło to blado…

mmamovieslap
Gość

Jotko zrobił też dobry motyw z koszulką. hahacomment image

mmamovieslap
Gość

A to o ten makaron Penne chodziło. haha!! dobre! A co do wiochy, to mogła Penne nie gadać że „Asia wygląda jak Gollum”.

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER

Dokładnie, takiej szopki nie widziałem dawno o ile w ogóle. Wyróżniać sie owszem ale nie w tak słabym stylu.

john66
Gość
john66

Ale żałosna wiocha robić takie irytujące teatrzyki.

BartezCichy
Gość
BartezCichy

Dobrze , że Asia próbuje się wyróżnić pamiętajmy że jest mistrzynią to ona jest wizytówką swojej wagi.Natomiast całe to ważenie nie spodobało mi się specjalnie.

Loku
Gość
Loku

Zupełnie to do mnie nie trafiło…

said
Gość
said

Całym sercem za Asia, ale to show na ważeniu lekko zalatuje wiocha.Miejmy nadzieje, że w walce będzie czysty ogień i Penne szybko pójdzie spać;)War Joanna!!!