Joanna Jędrzejczyk z dodatkowym bonusem 50 tysięcy $ za walkę wieczoru po UFC Berlin

21 Czerwiec 2015
Joanna Jędrzejczyk z dodatkowym bonusem 50 tysięcy $ za walkę wieczoru po UFC Berlin


Zgodnie z tradycją, już na początku konferencji prasowej po gali UFC w Berlinie, polscy fani otrzymali dodatkową dobrą wiadomość. Wśród dodatkowo nagrodzonych za swoje występy, znalazła się mistrzyni Joanna Jędrzejczyk oraz jej rywalka Jessica Penne, które otrzymały bonusy za najlepszą walkę wieczoru.

Pozostałe dwie nagrody za wystąpienie wieczoru powędrowały do Mairbeka Taisumowa, który znokautował Alana Patricka w drugiej rundzie i szczęśliwego debiutanta Arnolda Allena, który zadusił Alana Omera w drugiej połowie trzeciej rundy.

P.S. I coś ekstra dla naszych czytelników…

Komentarze

 • said

  W pełni zasłużone pieniążki dla Naszej Wielkiej mistrzyni!!!GRATULACJE JJ!!!

 • Viser

  Brawo Asia !

 • Krolik

  Penne powinna ładnie podziękować dla Aśki za ten wart 50 kawałków łomot.

 • john66

  U tej Penne poziom boksu to jakiś żart, nogi zostawały a ona wypuszczała jakieś pseudo ciosy w powietrze. Ona nawet podstaw boksu nie umie. Jędrzejczyk,żeby wygrywać w babskim MMA wystarczy,że będzie bronić obaleń bo tam jak widać nikt boksować nie umie. W ogóle,żeby dawać walke bab jako walke wieczoru to jest śmiech na sali.

 • navalainen

  john66, czyli rozumiem że nie podobała ci się ta walka??? według mnie nie wiem czy ze względu na to że Joanna jest polką była jedną z lepszych na gali, jak nie najlepsza.

 • RZDZ

  to byla naprawdę walka wieczoru dostarczyła więcej emocji n iż wszystkie pozostałe razem wzięte. nie lubię damskiego MMA ale musze być obiektywny, walka zasłuzyła na to żeby nagrodzić ją łącznie stoma kawałkami. brawo dla dziewczyn . ps to zdjęcie powinno być na wszystkich portalach na głównej, bo jest mega klimat mega uchwycone mega zdjęcie, brawo dla fotografa. gościu, idź i sprzedawaj to zdjęcie!

 • Magda S.

  ale zauważ że walkką bab była walką wieczoru tylko dlatego, ze ktoś dość istotny wypadł a jak wyobrażasz sobie posiadaczkę pasa UFC w walce nie wieczoru tylko dlatego że ma cipkę? To już przy całej przesadzonej dyplomacji Amerykańców było by naprawdę przesadą. więc nie czepiałabym się że akurat tak wyszło z walką wieczoru. Moim zdaniem jak nie dane nam było oglądać pierwotnego zestawienia, to znaleźli solidne zastępstwo, ponieważ walka była nie rodem laski w KSW, tylko naprawdę dobra. Po prostu dobra. bo nie da się porównać osiągnięć kobiet z mężczyznami w żadnej dyscyplinie. Tak więc john66 nie zgadzam się z Tobą co do drugiej części Twojej wypowiedzi

 • Pako

  Aśka jest bardzo charakterystyczną osobą a to bardzo dobrze dla niej bo UFC ją polubiło.Teraz kolejna będzie Aguilar/Gadelha i również oczekuje masakry.Z walki na walkę JJ zaskakuje.Długo nikt jej nie odbierze pasa.Już po pierwszej rundzie z Penne wiedziałem że Joanna zniszczy prędzej czy później rywalkę.Mimo młodego wieku jest strasznie opanowana w Octagonie.Świetnie mi się oglądało jej walkę.Szacun do Penne za wytrwałość,a bardzo szkoda mi Hallmana,niestety nieszczęścia chodzą parami.Co do Sajewskiego to tak jak pisałem wcześniej że zbyt pewny i oby ta nauczka go czegoś nauczyła.Sobotta też był w formie.Czekam na kolejną galę UFC w Polsce z Joanną.

 • adamus

  i co? Panie Wojtku warto było jechać do Berlinka, a coś tam marudziłeś że wolisz PLMMA 😉 Emocji to Ci tam chyba nie zabrakło. Mnie na tej gali rozczarował tylko Sajewski ale w sumie nawet nie bo nie spodziewałem się innego wyniku. poza tym brawo dla sędziego który nie przerwał za wcześnie walki Asi i faktycznie wytrwałość Pene w tej sytuacji i walecznośc godna uznania. gratuluje kaski Paniom

 • vamos

  kasa dla Penne z litości żeby miała za co twarz poskładać

 • Typer

  zasłużenie rozdali, zasłużenie no