Koszulka UFC Damiana Grabowskiego dostępna w sklepie Reeboka. Zawodnik dementuje rzekomy kontrakt z federacją [UPDATE]

autor:
30 Czerwiec 2015
Koszulka UFC Damiana Grabowskiego dostępna w sklepie Reeboka. Zawodnik dementuje rzekomy kontrakt z federacją [UPDATE]


To dopiero informacja! Na dedykowanej liście koszulek sygnowanych nazwiskami zawodników UFC, znalazł się nie kto inny jak Damian Grabowski. Jeszcze kilka tygodni temu rozmawialiśmy z reprezentantem Opola, który powiedział że w jego przypadku „Business as ussual.” Czy na pewno?

UPDATE z fan page’a Damiana:

Nie wiem o co chodzi z tą koszulką i raczej muszę rozczarować wiele osób ale do 10 września jestem zawodnikiem M-1 i na chwile obecną nie mam kontraktu z największą organizacją MMA na świecie.
Pozdrawiam serdecznie.

Ps.Ale koszulka fajna, prawda? 🙂

Komentarze

 • A. Gaik

  czy rebook wie cos o czym my nie wiemy?

 • Pako

  Graba oficjalnie zdementował zamieszanie z koszulkami,lecz wydaje mi się że jest coś na rzeczy.

 • Mam tylko nadzieje że Damian zaczął już okres przygotowawczy i wystąpi jak najszybciej po tym jak wygaśnie kontrakt. 😉

 • W. Mrozowski

  Reebok sporo wtop z koszulkami. Machida = Marcio zamiast Dragon, Koscheck w Bellatorze a zrobili jego koszulkę, Jacare ma ksywę Ronaldo, Giblert Melendez, itp.

 • Buszek Andrzej

  Wtopa to mało powiedziane. Jak na coś do czego zawodnicy i fani podchodzą jak pies do jeża powinni zrobić wszystko aby wysłać w końcu jakiś pozytywny sygnał taka odsłona to skandal. Z ‚Giblerta’ Tweeter pęka ze śmiechu od wczoraj. Grabowski NAPEWNO w UFC – taka pomyłka nie bierze się z nikąd. Pomijam Koschecka i resztę. Dodatkowo cała odsłona – kiepskie wymuszone żarty, wyraźnie zmieszani zawodnicy prezentujący okropne koszulki w kosmicznych cenach. Nieprzygotowani prowadzący którzy całość przeczytali z wyświetlacza…i grzanie się superhiper zaawansowanym szwem na spodenkach który w końcu nie drażni Ci dupska…

 • Typer

  hahahahahah ja piernicze ale jaja. całość tych wtop pokazuje tylko, ze Reebok to jak sobie chce to powinine mieć zawodnika w sponsoringu a nie brać się za oficjalny patronat nad organizacją sportu, o którym firma gówno wie. pokazali jak się znają na sporcie, to brak szacunku do zawodników i fanów.

 • Billy Boola

  Wtop z tymi koszulkami jest jeszcze więcej. Z tych, co zostały wyłapane w pierwszej fali to np. wszyscy Chińczycy mieli odwrotnie imiona i nazwiska, Benson Henderson miał Koreańską flagę, a Korean Zombie nie miał w ogóle żadnej. Reebok jedzie teraz mocno na wstecznym i wycofuje, co się da. Sam pokaz wyszedł dziadowo i wymuszenie, w dodatku popisali się wyświetlając na wielkim ekranie słowo „flexibilty”, pewnie cecha tego tajemniczego zawodnika imieniem Giblert.

 • Buszek Andrzej

  Nieźle, brawo Reebok (Którego tak na marginesie kilka lat temu wykupił Adidas ale pozwolił im zachować odrębność marki)

 • moon

  Chyba zaden kretyn z reeboka nie zrobilby koszulki goscia ktorego nie maja w rekach. Nie rozumiem po co Graba robi kibicom wode z mozgu.

 • KAT

  pewnie dlatego że ma kontrakt z M1 i UFC na raz.może dlatego rżnie głupa bo mógłby bardzo solidnie dostać po dupie