"Nick Hein się mnie obawia." – Łukasz Sajewski przed debiutem na UFC Berlin (+wywiad)

19 Czerwiec 2015
"Nick Hein się mnie obawia." – Łukasz Sajewski przed debiutem na UFC Berlin (+wywiad)


Niepokonany Łukasz Sajewski przed debiutem na gali UFC w Berlinie. O oczekiwaniach względem największej federacji MMA na świecie, Nicku Heinie i wsparciu najbliższych.

Komentarze

 • Drwalu

  sądzem że nie sądzem że się boi. Ale na niemieckich fanów to nie można liczyć, raczej nie będą za dobrą walką tylko za swoim. nie to co na przykład było na Berserkerach co pamiętam mocno

 • mmaster

  jakas nowa moda u polskich zawodnikow. robienie trash talku przez słowa „rywal się mnie boi’. bez jaj ludzie. jakby się bali to by nie zaczynai kariery w tym sporcie. trochę kreatywności w trash talku.

 • champ1

  hahah też zauważyłem, że wszystko co by nie zrobił przeciwnik można obecnie podsumować, chyba się mnie obawia 😀 co do Sajewskiego kibicuje mu ale nigdy go nie lubiłem, szczególnie, ze ma troszki przykrego półsprytnego managera obecnie…i chyba o to Wojtek pytał, bo nie jest tajemnicą, że swoim mówi nie dawaj wywiadów mmanewsom.

 • EL doopa

  poskłada się cwaniaczek i tyle będzie, dobrze przynajmniej że za dużo nie pyskuje

 • Pako

  Ale on jest pewny Siebie,oby nie wtopił, bo według mnie to zbyt pewnie do tego podchodzi.To jest jego debiut i jeszcze na obcej ziemi.Oczywiście bede mu kibicował lecz na pewną wygraną nie liczę.

 • DREAMCATCHER

  Polacy ostatnio wzorują sie na Asce, nawet Janek. Moze i te słowa o strachu są niepotrzebne,ale dobrze zevLukasz jest pewny siebie, oby był taki w oktagonie.

>><<
ZamknijX