Paweł Derlacz: "Arrachion Olsztyn i Berkut Fight Club łączą siły."

05 Czerwiec 2015
4
Paweł Derlacz: "Arrachion Olsztyn i Berkut Fight Club łączą siły."


Coraz chętniej sięgająca po polskich fighterów federacja ACB, to jedynie początek ekspansji na nasz kraj. Stojący za federacją klub Berkut Fight Club właśnie połączył siły z olsztyńskim Arrachionem.

Zaczęło się od pomysłu na Aslambeka Saidova, a ostatecznie przerodziło w większy projekt. Jak zapewnił nas w krótkiej rozmowie Paweł Derlacz, od teraz prowadzony wspólnie z Szymonem Bońkowskim klub, przerodzi się w projekt o zasięgu międzynarodowym:

Jednoczymy siły dotyczące współpracy klubowej. Zarówno my mamy świetnych fighterów, jak i nasi wschodni sąsiedzi. Dzięki temu będziemy mogli pomóc ich zawodnikom w przygotowaniach, a oni naszym. Poza tym otwarta pozostaje kwestia startów polskich zawodników na gali Absolute Championship Berkut. Dzięki temu wszyscy uzyskamy kompletne szkolenia i to było głównym celem połączenia obu teamów.

Pełna nazwa klubu brzmi od teraz Berkut Arrachion Olsztyn. Przy najbliższej okazji postaramy się dowiedzieć co o pomyśle sądzą sami zawodnicy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kokos80
Gość
Kokos80

sport – polityka. upolityczniony klub straci zawsze na wizerunku, ale finansowo… kto tam wie. wizerunek Aski… z tego, co czytam ludzie krytykuja, u nich na fejsie chyba cenzura poszla.

na KSW? watpie, ale nie wykluczam.

Pako
Gość
Pako

To na KSW bedzie można zestawić kilku mocnych z ACB dla maszych miszczów 🙂

adamus
Gość
adamus

jak dojdzie im „kolejny” sponsor strategiczny to nazwy nikt nie wymówi

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz

no to pięknie się rozrastają