"Pozostań pokornym i ciężko pracuj." – Arnold Allen radzi Wrzoskowi jak podpisać kontrakt z UFC (+wywiad)

19 Czerwiec 2015
"Pozostań pokornym i ciężko pracuj." – Arnold Allen radzi Wrzoskowi jak podpisać kontrakt z UFC (+wywiad)


Były rywal Marcina Wrzoska o nowo podpisanym kontrakcie z UFC. Jak tego dokonać i w jaki sposób Arnold Allen zamierza wykorzystać swoją szansę? Dowiecie się podczas sobotnigo starcia w Berlinie, gdzie zamierza dać efektowny pojedynek z Alanem Omerem.

Komentarze

 • BartezCichy

  No właśnie a co z tym TUF’em jeżeli chodzi o Wrzostka?

 • Billy Boola

  Nagłówek sugeruje trochę, że przegrał, a teraz się mądrzy „bądź pokorny i ciężko pracuj”, bo pierwszy trafił do UFC, ale koleś grzecznie i z szacunkiem odpowiada.

  Wrzosek przypuszczam, że się dostał do TUFa, bo pojechał na eliminacje zaraz po FEN i od tamtej pory cisza. Gdyby przegrał wejście, byłoby wiadomo, podczas gdy ci, którzy się dostaną, najpierw siedzą zamknięci w tej chacie, a potem są wiązani kontraktem, że nie mogą nic powiedzieć dopóki tego nie pokażą w TV, przynajmniej tak mi się wydaje, że wcześniej było. Więc moim zdaniem cisza w eterze to dobry znak.

 • champ1

  ja to odebrałem jako zrobienie ciekawszego nagłówka dla nas żeby było nawiazanie do Polaka, ale nie odebrałem tego zaczepnie. wiadomo, że się nie madralkuje bo przecież zaczyna, jest spoko i fajnie daje wywiad

 • EL doopa

  biorą juz do tego UFC byle kogo czyli kogo się da