Rebel FC 3: Kleber Koike wygrał turniej w Chinach z dwoma poddaniami przed czasem

29 Czerwiec 2015
5
Rebel FC 3: Kleber Koike wygrał turniej w Chinach z dwoma poddaniami przed czasem


Znamy już wyniki obu pojedynków gali Rebel FC 3, w których uczestniczył zakontraktowany w KSW Kleber Koike (18-3-1). Na niedawnej gali w Chinach, Japończyk pokonał dwóch mocnych rywali i tu bez niespodzianki, poddał każdego z nich w pierwszej rundzie starcia.

W krótkiej rozmowie dla naszego portalu zawodnik powiedział:

Dziękuję za gratulacje. Najpierw pokonałem Takahiro Ashidę (13-6-2) trójkątem w pierwszej rundzie a w finale Miguella Torresa (43-9) trójkątem rękami. To była wspaniała wojna!

Koike miał już ustalony pojedynek z Arturem Sowińskim na październikowym KSW 32, niestety z przyczyn technicznych gala została odwołana. Zgodnie z oficjalnym komunikatem federacji możemy się spodziewać, że obaj zawodnicy spotkają się ze sobą jeszcze w tym roku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER

Dobrze byłoby zobaczyć go jeszcze w KSW.
Po rekordzie wnioskuję, że już dawno mógł się w UFC znaleźć, pytanie czy chciał. Może 66 to nie jest najpopularniejszą kategorią, ale jest tam sporo wymiataczy nie miałby łatwo.

Pako
Gość
Pako

Koike pewnie już jest jedną nogą w UFC.

Viser
Gość
Viser

Dokładnie… Powinni wrzucić Klebera na Londyn, nie ma na co czekać bo zaraz może zgłosić się po niego UFC i będzie pozamiatane…

champ1
Gość
champ1

naprawdę nie rozumiesz? już ci wszystko tłumaczę. bo to jest KSW LOGIC i tyle

SilvaDosSantosJuniorDaBazelak
Gość
SilvaDosSantosJuniorDaBazelak

Nie rozumiem dlaczego przy promocji ksw na london za czym idzie promocja na cały świat nie są promowani takiej klasy zawodnicy. Ksw powinno dać mu szanse walki o pas podpisać z nim dobry konrakt oraz promować go bo znacznie wykracza poza sredni poziom ksw, poskładał tak zachwalanego przez wszyskich zawodnika w pierwszej rundzie w jakim stylu ! Różalski? dla mnie to wyniszczony sportem zawodnik na ktorym angilcy przy wymawianiu jego nazwiska polamia sobie tylko zeby a nie zdziwie sie jak przegra przez odnowienie kontuzji…