Rebel FC 3: Kleber Koike wygrał turniej w Chinach z dwoma poddaniami przed czasem

29 Czerwiec 2015
Rebel FC 3: Kleber Koike wygrał turniej w Chinach z dwoma poddaniami przed czasem


Znamy już wyniki obu pojedynków gali Rebel FC 3, w których uczestniczył zakontraktowany w KSW Kleber Koike (18-3-1). Na niedawnej gali w Chinach, Japończyk pokonał dwóch mocnych rywali i tu bez niespodzianki, poddał każdego z nich w pierwszej rundzie starcia.

W krótkiej rozmowie dla naszego portalu zawodnik powiedział:

Dziękuję za gratulacje. Najpierw pokonałem Takahiro Ashidę (13-6-2) trójkątem w pierwszej rundzie a w finale Miguella Torresa (43-9) trójkątem rękami. To była wspaniała wojna!

Koike miał już ustalony pojedynek z Arturem Sowińskim na październikowym KSW 32, niestety z przyczyn technicznych gala została odwołana. Zgodnie z oficjalnym komunikatem federacji możemy się spodziewać, że obaj zawodnicy spotkają się ze sobą jeszcze w tym roku.

Komentarze

 • SilvaDosSantosJuniorDaBazelak

  Nie rozumiem dlaczego przy promocji ksw na london za czym idzie promocja na cały świat nie są promowani takiej klasy zawodnicy. Ksw powinno dać mu szanse walki o pas podpisać z nim dobry konrakt oraz promować go bo znacznie wykracza poza sredni poziom ksw, poskładał tak zachwalanego przez wszyskich zawodnika w pierwszej rundzie w jakim stylu ! Różalski? dla mnie to wyniszczony sportem zawodnik na ktorym angilcy przy wymawianiu jego nazwiska polamia sobie tylko zeby a nie zdziwie sie jak przegra przez odnowienie kontuzji…

 • champ1

  naprawdę nie rozumiesz? już ci wszystko tłumaczę. bo to jest KSW LOGIC i tyle

 • Viser

  Dokładnie… Powinni wrzucić Klebera na Londyn, nie ma na co czekać bo zaraz może zgłosić się po niego UFC i będzie pozamiatane…

 • Pako

  Koike pewnie już jest jedną nogą w UFC.

 • DREAMCATCHER

  Dobrze byłoby zobaczyć go jeszcze w KSW.
  Po rekordzie wnioskuję, że już dawno mógł się w UFC znaleźć, pytanie czy chciał. Może 66 to nie jest najpopularniejszą kategorią, ale jest tam sporo wymiataczy nie miałby łatwo.