UFC 189: Rozszerzona zapowiedź gali w Las Vegas (+video)

autor:
22 Czerwiec 2015
UFC 189: Rozszerzona zapowiedź gali w Las Vegas (+video)

Foto: youtube.com

Foto: youtube.com


Już 11 lipca w Las Vegas odbędzie się niesamowita gala UFC 189. Podczas tego wydarzenia będziemy świadkami szumnie zapowiadanej walki pomiędzy niekwestionowanym królem dywizji piórkowej Jose Aldo z Conorem McGregorem, który od samego początku przygody w UFC udowodnił, że nie tylko ma umiejętności sportowe, ale również posiada zdolność przyciągania kibiców na swoje walki, co zdecydowanie gwarantuje podwojenie przychodów dla organizacji.

W drugiej z walk wieczoru Rory MacDonald wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, aby zdetronizować Robby’ego Lawlera. Stawką pojedynku jest rzecz jasna pas w wadze półśredniej należący do zawodnika American Top Team.

Komentarze

  • TheOne

    prowokacje i napięcie między Aldo i Gregorem są mistrzostwem świata w promocji. ten wyskok z oktagonu do mistrza był mega i przy tym niegroźny. Podoba mi się że mimo wszystko nad sobą panuje a nie jest nieobliczalny i głupi jak Sonnen momentami

  • alek

    Jose Aldo już nie powalczy i zastąpi go Chad Mendes. Warto oglądać bo Extreme Sports Channel i Cyfrowy Polsat mają konkurs. Nagroda główna to weekend w Glasgow i bilety na galę gdzie walczyć będą Polacy. Szczegóły można znaleźć na fanpage’ach.