UFC 189: Walka Aldo vs. McGregor uratowana. Chad Medes "Planem B".

autor:
25 Czerwiec 2015
UFC 189: Walka Aldo vs. McGregor uratowana. Chad Medes "Planem B".

Foto: danawhite/instagram.com

Foto: danawhite/instagram.com


Od kilku dni w sieci pojawiały się informację na temat złamania żebra przez Jose Aldo, do którego doszło na obozie przygotowawczym do walki z Conorem McGregorem w ramach UFC 189. W dniu dzisiejszym, UFC wydało oświadczenie, w którym potwierdziło odniesienie kontuzji przez mistrza, ale uraz nie jest na tyle groźny, aby Brazylijczyk wycofał się z pojedynku.

W świetle ostatnich doniesień dotyczących osoby mistrza UFC w wadze piórkowej, Jose Aldo, UFC otrzymało kilka zaświadczeń medycznych od niezależnych doktorów, że Aldo nie doznał złamania żebra. Po dokonaniu przeglądu skanów prześwietleń okazało się, że doznał stłuczenia podczas treningów, ale będzie mógł wystąpić na gali UFC 189.

Jeśli w trakcie przygotowań, któryś z uczestników walki wieczoru doznałby kontuzję, na jego miejsce „wejdzie” Chad Mendes.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Ciekawe, że ujawniają kontuzje mistrza wskazując naturę urazu. McGregor będzie go teraz tłukł po żebrach ile wlezie. Z chęcią zobaczę jak Mendes walczy z Irlandczykiem. To będzie koniec okresu ochronnego.

 • rudy

  Bo pewnie miał kontuzję rzepki, a dla zmyłki dają ino o żebrach 😉

 • vamos

  @up może byli pewni że walka sie nie odbedzie. Przecież wiadomo że Ajrisz będzie bił po żebrach. chyba że to jakaś podpucha.

 • wojt

  To gra psychologiczna, podpucha. Connor będzie lał po żebrach, a Aldo skasuje go sierpem. Chcą mu namieszać w głowie, tak jak on namieszał w głowie Aldo. Pewnie liczyli na konkretniejszą reakcję Connora na twiterze. A on na spokojnie. Niech wszystko rozegra się w drodze czystej rywalizacji sportowej. Osobiście jestem za Aldo.

 • Typer

  hah może faktycznie tylko zagrywka psychologiczna. to będzie walka, gdzie się czeka na czym się kto wyłoży,będzie ciekawie, mega ciekawie