UFC Berlin: Kontuzjowany Sergio Moraes wypada z walki z Peterem Sobottą. Nowy rywal niebawem

04 Czerwiec 2015
UFC Berlin: Kontuzjowany Sergio Moraes wypada z walki z Peterem Sobottą. Nowy rywal niebawem


To jeszcze nieoficjalna ale już pewna informacja, wg której Sergio Moraes (9-2) był zmuszony wycofać się z walki z Peterem Sobottą (14-4-1) na gali UFC w Berlinie. Wkrótce poznamy nazwisko fightera, który zastąpi parterowego wirtuoza.

Informacje na temat kontuzji Sergio Moraesa przed UFC Berlin pojawiły się dwukrotnie, najpierw około miesiąca temu gdzie nie zostały potwierdzone, a teraz ponownie i tym razem na dobre. Ze źródeł bliskich brazylijskiego zawodnika wynika jasno, że chodzi o uraz pleców którego zawodnik doznał w trakcie treningu.

Najwyraźniej los daje wszelkie sygnały, aby pojedynek pomiędzy dwoma wyżej wymienionymi nie doszedł do skutku. Obaj fighterzy mieli zmierzyć się na pierwszej gali UFC w Krakowie, wtedy jednak to Sobotta nie był w stanie fizycznie przystąpić do pojedynku i zastąpił go Mickael Lebout.

Federacja UFC jeszcze oficjalnie nie potwierdziła tych rewelacji, ale udało nam się ustalić, że niebawem publicznie ogłoszony zostanie nowy rywal dla Petera Sobotty. Do gali w Berlinie pozostało 16 dni.

Komentarze