UFC: "Obie jesteśmy głodne wygranej." – Jessica Penne przed walką z Joanną Jędrzejczyk (+wywiad)

19 Czerwiec 2015
UFC: "Obie jesteśmy głodne wygranej." – Jessica Penne przed walką z Joanną Jędrzejczyk (+wywiad)


Pretendentka Jessica Penne o początkach spornych relacji z Joanną Jędrzejczyk, które będą miały finał na sobotnim UFC Berlin. O powodach dla których ZUFFA wygrała ją do walki o pas, grze psychologicznej i przewadze jaką zyskała przyjmując pojedynek w zastępstwie.

Komentarze

 • Typer

  chyba nie była zadowolona z wywiadu z polskimi mediami 🙂 ale bardzo fajne zakończenie jak życzyłęś jej najlepszego ona że na pewno nieszczzerze a ty że zawsze życzysz powodzenia walczącym, to chyba ją zaskoczyło, bo sama była za bardzo zafiksowana że jeteś jej wrogiem w tej rozmowie. na pewno lubi być w centrum uwagi i przeszkadza jej że Joanna jest taka celebrytką już. baby są wszystkie takie same 😉 ale niemniej liczę na bardzo ostrą jazdę, mogą dać naprawdę fajne show bo obie o to dbają

 • marius

  Chyba do jednej bramki szol jak nie poprawila stojki po walce z Carla to nie widze jej z JJ , najprostsze kombinacje wchodzily jak w maslo a stojka Carli na jakim jest poziomie przy stojce JJ to chyba nikomu nie trzeba mowic.

 • BartezCichy

  Zgadza się jak oglądałem jej walkę z Carlą z TUF’a to stójka szczególnie obrona wyglądała tragicznie.Jedynie ma Solidny prosty jakbym miał coś wyróżnić. Jeżeli nie zrobiła progresu będzie ciężko.Chodzi również na wstecznym jak chce obalić Aśkę przy jej świetnej pracy nóg =?

  PS.Nie podoba mi się jej sposób bycia ale najważniejsze żeby dała dobrą walkę.

 • Drwalu

  W sumie dobrze mówi 😉 Laska konkretna i bez słodzenia

 • champ1

  jaka diva