FEN 8: Ireneusz Cholewa kontuzjowany. Walka z Maciejem Różańskim pod znakiem zapytania

29 Lipiec 2015
1
FEN 8: Ireneusz Cholewa kontuzjowany. Walka z Maciejem Różańskim pod znakiem zapytania


Jak udało nam się dowiedzieć, to nie koniec zawirowań związanych z kartą walk ósmej Fight Exclusive Night. Z piątkowej gali wycofał się Ireneusz Cholewa (9-7-2), który doznał bolesnej kontuzji i nie będzie mógł zmierzyć się z niepokonanym Maciejem Różańskim (6-0). Natychmiast skontaktowaliśmy się z bezpośrednio z częstochowskim zawodnikiem, aby zapytać o szczegóły urazu:

Ćwiczyliśmy z Michałem Kitą ucieczki z zagrożonych pozycji i skończeń. Akurat wykręcałem się z balachy i usłyszałem chrupnięcie. Na początku myślałem, że złamałem żebro ale pojechaliśmy na pogotowie zrobić prześwietlenie i okazało się, że mam zerwany mięsień zębaty przedni. Bardzo żałuję, ponieważ dwa miesiące przygotowań poszły na marne, co za tym idzie również finanse. Z powodu urazu ledwo mogę mówić.

Do urazu doszło w poniedziałek i od momentu zgłoszenia organizatorowi, cały czas trwają poszukiwania rywala dla Macieja Różańskiego. Ponieważ w okresie wakacyjnym i na kilka dni do gali może się to okazać trudnym wyzwaniem, walka aktualnie stoi pod znakiem zapytania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Nietypowa akcja ratunkowa Berserkers Team przy FEN 8 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o