FEN 8: "Jesteśmy tylko ludźmi." – Paweł Kiełek o powodach dla których nie zrobił wagi (+wywiad)

31 Lipiec 2015
2
FEN 8: "Jesteśmy tylko ludźmi." – Paweł Kiełek o powodach dla których nie zrobił wagi (+wywiad)


Paweł Kiełek obszernie na temat sytuacji z oficjalnego ważenia, gdzie nie zmieścił się w wyznaczonym limicie wagowym przed FEN 8, gdzie zmierzy się z Romanem Szymańskim.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mmamovieslaprudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mmamovieslap
Gość

Po to są ustalone zasady aby wszyscy się ich trzymali. Jeżeli limit jest 70kg, to zawodnik ma zasr… obowiązek zrobić tą wagę i to jak oraz na jakich zasadach Paweł walczył wcześniej nie ma znaczenia. Każdy mówi o UFC, więc tam nie ma opcji na spóźnianie się i waga byłaby dużo wyższa + konsekwencje oraz brak miejsca na jakiekolwiek tłumaczenie. Smutne jest to, że taki specjalista jak Kuba pokazuje się z tak negatywnej strony, bo powtórzę, warunkiem walki jest zrobiona waga i profesjonalista ją robi. Nikogo tłumaczenie nie interesuje – na tym polega trudność tego sportu. To czy ciął 16kg,… Czytaj więcej »

rudy
Gość
rudy
Offline

Powiem, że nie spodziewałem się takiego tonu wypowiedzi. Brawo za dobrą postawę w mocno niewygodnej sytuacji. JA zawsze twierdzę, że atak nie jest najlepszą obroną i miło było się przyjemnie „rozczarować” po wysłuchaniu Pawła. Powodzenia