GSW 8: Kamil Roszak zadebiutuje w 77 kg we wrześniowym pojedynku z Piotrem Danelskim

24 Lipiec 2015
1
GSW 8: Kamil Roszak zadebiutuje w 77 kg we wrześniowym pojedynku z Piotrem Danelskim


Druga połowa sezonu to moc ósemek dla wielu promotorów, w tym dla organizatorów Gali Sportów Walki w Stępnicy pod patronatem Dariusza Michalczewskiego. Wśród 18 zaplanowanych pojedynków szczególnie wartym uwagi jest starcie Piotra Danelskiego (3-0-1NC) z Kamilem Roszakiem (5-3), które zakrawa na jeden z najważniejszych tego wieczoru.

Dla Kamila będzie to szansa odbudowy po marcowej przegranej z Sylwestrem Borysem (6-2), tym bardziej, że kolejny rywal pochodzi z tego samego klubu. Występ szczecińskiego Berserkera będzie szczególnym, ponieważ Kamil zadebiutuje w niższej kategorii wagowej 77 kg.

Nad widowiskowo walczącym Piotrem Danelskim cały czas wisi widmo ostatniej kontrowersyjnej wygranej z Emilem Weberem Meek, która po proteście została zamieniona na nierozstrzygniętą. Obaj zresztą walczą we wrześniu w Polsce, podczas gdy włodarze Areny Berserkerów zapowiedzieli, że są zainteresowani rewanżem obu panów.

Wracając do charytatywnej Ósmej Gali Sportów Walki, tym razem dochód również zostanie przekazany na pomoc dla potrzebujących, jednak szczegóły podamy przy okazji kolejnej publikacji. W Stępnicy zobaczymy w sumie 6 walk MMA, 8 meczów bokserskich, i po dwa w formule K-1 i muay thai.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
EL doopa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

piękny cel, niech się im powiedzie 🙂