Jacek Kreft vs. Mateusz Rębecki na FEN 8 w Kołobrzegu

14 Lipiec 2015
0
Jacek Kreft vs. Mateusz Rębecki na FEN 8 w Kołobrzegu


Zgodnie z obietnicą, Federacja Fight Exclusive Night dodała dziesiąty pojedynek do rozpiski ósmej FEN: „Summer Edition” w Kołobrzegu, który prawdopodobnie zadowoli fanów całej linii brzegowej, z zachodu na wschód.

Po raz drugi dla federacji swoje umiejętności zaprezentuje Jacek Kreft (5-2), który udanie pokazał się fanom FEN podczas poprzedniej letniej edycji. „Łamator” ma już na koncie start w tym roku, który zakończył się dla niego przegraną przez gilotynę. Powrotu na ścieżkę wygranych na pewno nie ułatwi mu jego kolejny rywal Mateusz Rębecki (2-1) o którym mówi:

Mateusz to doświadczony grappler i na pewno należy obawiać się wszelakich skrętowek i balachy na kolano. Na nasz pojedynek mam już ułożoną taktykę o której nie będę szerzej mówił, ale na pewno muszę unikać sytuacji w których może przechwycić moje nogi. Chciałbym, żeby nasze starcie rozstrzygnęło się na punkty.

Choć szczeciński „ChińczyK” jest mniej doświadczony, jego agresywny styl na pewnie będzie ciekawym wyzwaniem dla Krefta. Smaku dodaje fakt, że obaj zawodnicy są mocno wyedukowani w parterze, który w ich wykonaniu jest niezwykle widowiskowy. Pojedynek odbędzie się na karcie wstępnej. Bilety cały czas dostępne na ticketpro.pl oraz eventim.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o