Listopadowe TFL 8: "Title Show" z walką o pas w kategorii półciężkiej

08 Lipiec 2015
0
Listopadowe TFL 8: "Title Show" z walką o pas w kategorii półciężkiej


Thunderstrike Fight League ogłasza termin ósmej gali ze sporym wyprzedzeniem. Po zwakowaniu pasa przez pierwszego mistrza wagi lekkiej, tym razem federacja uderzy z impetem w kategorię -93 kg, szukając pierwszego mistrza dywizji półciężkiej.

Informacja z oficjalnego fan page’a TFL:

Bardzo miło nam ogłosić, że finałowa gala TFL 8 „TITLE SHOW” odbędzie się w listopadzie w stolicy Lubelszczyzny, Lublinie! Będzie to trzecia i zarazem ostatnia odsłona Thunderstrike Fight League w 2015 roku. Główną atrakcją eventu, będzie walka o Pas Mistrzowski TFL w kategorii półciężkiej.
„TFL 8 „TITLE SHOW”, odbędzie się w miejscu szczególnym dla naszej organizacji a więc w Lublinie. Tutaj rozpoczynaliśmy przygodę z TFL a dziś organizujemy już ósmą odsłonę. Promujemy swoich zawodników, którzy krok po kroku wchodzą na kolejny wyższy poziom sportowy a my razem z nimi jesteśmy lepsi organizacyjnie. Lubelszczyzna była kiedyś lekko zapomniana przez środowisko MMA ale dzięki naszym eventom, rozwijamy ten sport robiąc dobre show oraz widowisko sportowe. Mam nadzieje, że wkrótce będziemy mieli okazję i możliwość rozpocząć współpracę z poważną telewizją, bo jesteśmy na to gotowi pod każdym względem.

Więcej szczegółów niebawem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o