MFC 8: Jakub Wikłacz vs. Marcin Bilman w Zielonej Górze

09 Lipiec 2015
0
MFC 8: Jakub Wikłacz vs. Marcin Bilman w Zielonej Górze


Makowski Fighting Championship rozpoczyna ogłoszenie ósmej karty walk od mocno sportowego uderzenia. Po dwóch stronach ringu staną zapowiadany wcześniej Marcin Bilman (2-0) oraz sparringpartner Joanny Jędrzejczyk, Jakub Wikłacz (3-0).

Bilman rozpoczął zawodową karierę rozpoczął w 2014 roku, tocząc pojedynki mniej więcej z rocznymi odstępami. Dotychczasowe starcia zwyciężył kolejno przez poddanie i TKO. Reprezentant poznańskiego Ankosu Zapasy cały czas czeka na klasowego rywala, który pozwoli mu rozwinąć jego umiejętności.

Czy niepokonany Jakub Wikłacz będzie właśnie tego rodzaju wyzwaniem? Póki co, trenujący na co dzień w Berkut Arrachion Olsztyn fighter, toczy regularne pojedynki co 5/6 miesięcy i nie zamierza zwalniać tempa. Z trzech pojedynków, dwa zakończył poddaniami przed czasem. Na gali UFC w Berlinie zdołał liznąć wielkiego świata, stojąc w narożniku swojej koleżanki i sparringpartnerki Joanny Jędrzejczyk:

To było dla mnie niezapomniane przeżycie. Byłem pod wrażeniem oprawy i poziomu organizacji. Wracając do kwestii walki z Marcinem, sprawdziłem z kim walczył i jak walczy. Wiem, że będzie dla mnie wymagającym rywalem. Ze względu na wakacje okres przygotowań będzie dla mnie wyjątkowo przyjemny i tradycyjnie skorzystam z obozu klubowego w Zakopanem.

Gala MFC 8 już 12 września w Zielonej Górze. Ceny biletód rozpoczynają się od 35 złotych. Więcej informacji niebawem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o