Nowa federacja IFN ogłasza pierwszą galę na terenie Śląska

08 Lipiec 2015
4
Nowa federacja IFN ogłasza pierwszą galę na terenie Śląska


Kilka dni temu oficjalnie powstała nowa inicjatywa pod nazwą Incredible Fighting Night, która właśnie zapowiedziała swój pierwszy event.

Informacja od organizatorów:

Przyszedł czas, na który długo czekałem. Czas, w którym należy ostatecznie zamykać sprawy związane z MMA Live i tak jak wcześniej już pisałem, nie powrócę do organizacji imprez pod tym szyldem. Niebawem wszystkie zaległe sprawy zostaną ostatecznie rozstrzygnięte. Błędy organizacyjne związane z galą wrześniową, które były przeze mnie opisywane zostały wielokrotnie przeanalizowane i więcej się nie powtórzą, zapewniam. Z tego miejsca chciałbym podziękować zawodnikom za cierpliwość i zrozumienie, a także zaufanie, gdyż z niektórymi będę miał szansę dalej współpracować.

W maju tego roku zostały podjęte pierwsze działania związane ze stworzeniem nowej organizacji i w dniu dzisiejszym oficjalnie możemy zaprezentować Państwu IFN – Incredible Fighting Night, organizację założoną przez Dawida Patka i Rafała Cuglowskiego, której pierwsza gala odbędzie się 24 października, na Śląsku. Dziewięć emocjonujących pojedynków w formule MMA zapewnią zawodnicy z kraju oraz m.in. z Czeczenii, Słowacji oraz Czech, którzy w oktagonie zaprezentują swoje umiejętności oraz serce do walki. Będzie się działo!

Let’s begin!

Pierwsze nazwiska, informacje o biletach i dalsze szczegóły już niebawem. A tymczasem kilka oficjalnych kont w social mediach, które warto śledzić:
Strona: https://ifn.tv
Facebook: https://fb.com/IncredibleFightingNight
Twitter: https://twitter.com/@IFN_tv
Instagram: https://instagram.com/IFN_tv

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DawidPatekRZDZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DawidPatek
Gość
DawidPatek
Offline

@RDZD, w naszej nazwie występuje „Fighting”, gdyż jest to zależne również od kontekstu całości i ta wersja jest również poprawna. Niektórym wyda się lepsze „Fight”, jednak zdecydowaliśmy się na nasza formę i mamy nadzieję, że również będzie się podobać. Przeczuwamy, że i tak zdecydowana większość będzie używać skrótu. Dziękujemy! 🙂

RZDZ
Gość
RZDZ
Offline

@DawidPatek, bardzo mi miło, że zauważyłeś mój wpis. o nazwę to chodziło mi oto, ze chyba powszechne i bardziej poprawne i krótsze i bardziej fajterskie 🙂 byłoby powiedzieć Incredible Fight Night zamiast Fighting. mam nadzieję, ze moja uwaga się przyda. a jak boicie się np kopiowania FENu to nie ma co bo przecież nie trzeba modyfikować sprawdzonych określeń i oni nie mają wyłączności na zwrot fight night.

a jak taki zapał macie, to brawo, tym bardziej kibicuje, żeby tak któryś z K&L potrafił powiezieć fanowi, dam z siebie wszystko! to by były czasy 😉 powodzonka

DawidPatek
Gość
DawidPatek
Offline

@RZDZ, dlaczego popracować nad nazwą? Owszem rynek nie jest łatwy, ale my damy z siebie wszystko. Dziękujemy! 🙂

RZDZ
Gość
RZDZ
Offline

yyyy nad nazwą to bym jeszcze popracował, i oby się scenariusz nie powtórzył. to jest starsznie ciężki rynek i dziwie się komuś, ze wchodzi drugi raz do tej samej wody, ale jako fan życzę powodzenia. oby tylko ludziom płacił