Polscy zawodnicy UFC typują walkę McGregor vs. Mendes

11 Lipiec 2015
0
Polscy zawodnicy UFC typują walkę McGregor vs. Mendes


Na kilkanaście godzin przed taką galą, pozostaje nam jedynie czekać i odliczać czas. Zanim nastąpi moment kulminacyjny, przyjrzyjcie się jak dzisiejszą walkę wieczoru „McGregor vs. Mendes” typują polscy zawodnicy UFC.

Joanna Jędrzejczyk:

Najbardziej chciałabym mieć w Europie kompana Mistrza (śmiech), czyli fajnie by było, gdyby Conor McGregor wygrał. Zapowiada się mocna i zarazem piękna walka, bo Mendes to mega dobry zawodnik, który zasłużył na walkę o pas.

Jan Błachowicz:

Conor McGregor wygra przez nokaut w drugiej rundzie. Przez pierwszą Irlandczyk będzie unikał obalenia i obije Mendesa, a w drugiej go dobije.

Piotr Hallmann:

To jedna z tych walk, na które wszyscy czekają. Głównie dlatego, że wynik jest trudny do przewidzenia. Jest to najtrudniejszy do tej pory przeciwnik dla Conora McGregora. Chad Mendes jest zawsze świetnie przygotowany, a ostatnio odnosi same sukcesy. Myślę, że wynik zależeć będzie od tego, kto narzuci swój styl walki: czy McGregor będzie w stanie atakować z dystansu, czy Mendes wywrze presję i dojdzie do klinczu. Wynik może pójść naprawdę w każdą stronę.

Peter Sobotta:

Stawiam na McGregora. Nie wszystko mi się w nim podoba, ale jest przekonany o swojej świetności i to daje mu siłę. To mi się podoba. Nie jestem przekonany, czy uda mu się wygrać z Mendesem. Prawdopodobnie tak, ale Chad jest także bardzo dobrym zawodnikiem i ma umiejętności, by wygrać.

Krzysztof Jotko:

Conor nigdy wcześniej nie walczył z tak dobrym zapaśnikiem, jakim jest Chad Mendes. Amerykanin ma dobrą stójkę i mocne zapasy, ale warunki fizyczne będą po stronie McGregora. Jeśli ta walka prowadzona będzie w stójce, to zwycięstwo będzie po stronie Irlandczyka, który przestał mnie bawić. Jego burackie i aroganckie zachowanie doprowadza niejednego fana MMA do szału, ale co do poziomu sportowego nic nie można mu zarzucić. Jest naprawdę dobry i dlatego stawiam na Conora McGregora.

Paweł Pawlak:

Moim zdaniem walkę wygra Mendes. Chad będzie kontrolować pojedynek zapaśniczo i wygrywać w parterze. Oczywiście, Conor McGregor jest na tyle dobrym i celnym uderzaczem, że w każdej chwili może trafić jednym mocnym ciosem, który pośle Amerykanina na deski. Niemniej, mój typ to Chad Mendes przez decyzję.

Damian Stasiak:

To walka dwóch fantastycznych zawodników. McGregor jest bardzo dynamicznym zawodnikiem, na pewno podczas walki będzie chciał wykorzystać swoje atuty w walce w stójce, przy czym broniąc obaleń Mendesa. Według mnie, czym starcie będzie trwało dłużej, tym szanse Mendesa będą rosły. Ponadto uważam, że Amerykanin jest lepszym zawodnikiem, bardziej przekrojowym oraz na pewno dużo bardziej spokojnym i opanowanym. Dlatego obstawiam jego zwycięstwo.

Izabela Badurek:

Zdecydowanie Mendes. Uważam, że ma bardzo mocne zapasy i silne uderzenie, a przegrał jedynie z Aldo. Dodatkowo, nie lubię braku okazywania szacunku przeciwnikom, więc ktoś powinien utrzeć nosa McGregorowi.

Bartosz Fabiński:

Wygra Conor McGregor, ponieważ jest kompletny i szalony. Jego nieobliczalność powinna dać mu zwycięstwo.

Źródło: pl.extreme.com

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o