UFC 192: Rashad Evans vs. Ryan Bader na październikowej gali w Houston?

autor:
02 Lipiec 2015
0
UFC 192: Rashad Evans vs. Ryan Bader na październikowej gali w Houston?

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Do niezwykle ciekawego pojedynku w wadze półciężkiej może dojść na gali UFC 192. Wstępną chęć konfrontacji wyrazili Rashad Evans (19-3-1) oraz Ryan Bader (19-4 MMA, 12-4 UFC). Gala odbędzie się 3 października w hali Toyota Center w Houston.

Były mistrz UFC w wadze półciężkiej wraca po poważnej kontuzji kolana, którą przeszedł w 2014 roku. Ostatni raz w oktagonie zameldował się w listopadzie 2013 roku, kiedy to przez TKO w pierwszej rundzie odprawił Chaela Sonnena, wcześniej przez niejednogłośną decyzję zatryumfował również w starciu z Danem Hendersonem.

Ryan Bader to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników wagi półciężkiej w UFC. Zwycięzca „TUF-a” wygrał cztery walk z rzędu i wydawało się, że powinien otrzymać szansę walki o pas z Danielem Cormierem. Kierownictwo UFC uznało, że pokonanie Perosha, Cavalcante, St. Preuxa, czy też najnowszego nabytku Bellatora – Phila Davisa, nie jest wystarczającym pretekstem do przyznania statusu pretendenta. W zaistniałem sytuacji, 32-latek musi udowodnić po raz kolejny swoją sportową wartość i jesteśmy przekonani, że otrzyma upragnionego „titleshota”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o