Vaso Bakocevic znokautował 120 kg rywala i zdobył pas federacji MFC w wadze Open

28 Lipiec 2015
Vaso Bakocevic znokautował 120 kg rywala i zdobył pas federacji MFC w wadze Open


Tak jak obiecał, tak słowa dotrzymał, przy okazji spełniając jedno ze swoich fighterskich marzeń. W dniu wczorajszym Vaso Bakocevic (21-8-1) znokautował 120 kilogramowego Sasę Lazica (13-24-1) na gali Montenegro Fighting Championship w Czarnogórze. Oczywiście mamy dla Was słowo w słowo relację od samego „Psychopaty” z przebiegu pojedynku:

Znokautowałem go w drugiej rundzie. Wydawał się jakby ważył i 150 kilogramów (red. Sasa ważył 120 kg). Uderzył mnie i pomyślałem sobie „O ku*wa!”, więc sprowadziłem go za jedną nogę, gdzie przytrzymałem go i obijałem przez całą pierwszą rundę.

W drugiej wyniosłem go do góry i rzuciłem na glebę. 120 kilogramów? Nie ma problemu. Za dwie nogi i BUM! Dalej boczna pozycja, krucyfiks i uderzenia ground & pound. Po czterdziestu sekundach serii było po wszystkim.

Myślę, że mój rywal tak naprawdę miał to gdzieś (red. że przegrał z lżejszym rywalem). Powiedział mi, żebym się pier*olił jak obaj byliśmy w parterze. Wtedy uderzył mnie z dołu i powiedziałem mu, że uderza jak tłusta dziwka. Moi rodzice prawie dostali zawału serca, kiedy zobaczyli jak ogromny był to rywal. Nie mogę się doczekać kolejnej walki na KSW!

W dniu walki Vaso Bakocevic ważył 87 kilogramów. Na KSW 29 walczył w limicie -66 kg. Poniżej screenshot z obalenia 120 kilogramowej bestii.

Komentarze