WSOF 24: Starcie weteranów UFC – Jon Fitch vs. Yushin Okami dodany do październikowej karty walk

autor:
31 Lipiec 2015
0
WSOF 24: Starcie weteranów UFC –  Jon Fitch vs. Yushin Okami dodany do październikowej karty walk

jon_fitch_wsof_shields

Organizacja Raya Sefo bardzo często sięga po byłych zawodników UFC, tym razem padło na zawodników wagi półśredniej. Naprzeciw siebie staną Jon Fitch oraz Yushin Okami. Weterani zmierzą się w drugiej z najważniejszych walk WSOF 24, które obędzie się 17-go października.

Jon Fitch po tym, jak został zwolniony z kontraktu z UFC w mgnieniu oka podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. W WSOF stoczył już cztery pojedynku. W debiutanckim starciu został poddany przez Josha Burkmana. Następnie zdołał się odbudować wygrywając dwa pojedynki. Kierownictwo widząc progres w formie Fitcha dała mu szansę w walce o pas. Niestety w pojedynku z Palharesem nie dość, że został poddany przez Rousimara Palharesa. Co więcej, po pojedynku okazało się, że Jon wspomagał się zabronionymi substancjami.

Yushin Okami to był pretendent do pasa UFC i wieloletni topowy zawodnik na świecie. Dla Japończyka będzie to pierwszy występ w 2015 roku. W ubiegłym roku zdołał przewalczyć dwie walki, z czego na pewno nie był zadowolony. Pomimo zwycięstwa przez poddanie nad Svetlozar Savov, druga z walk nie potoczyła się tak, jak życzyłby sobie „Thunder”. Posiadacz czarnego pasa w Judo nie sprostał w walce o pas Davidowi Branchowi i zdecydował się na przejście do wagi półśredniej. W październiku poznamy odpowiedź na pytanie, czy decyzja była słuszna.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o